مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت: در راستای برگزاری مطلوب مسابقات ده‌گانه استانی در گچساران و خوشامدگویی به شرکت‌کنندگان، مراسم استقبال از دانش‌آموزان قرآنی از پارک نفت تا گلزار شهدای این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، یدالله مرادی عصر امروز در نشست برنامه‌ریزی مسابقات ده‌گانه قرآنی، مرحله استانی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: قرآن و توجه به این راهکار نجات‌بخش انسانی از نافرمانی‌ها و گناهان، راه روشن و مستقیم بشریت برای رسیدن به رشد و تعالی انسانی است.

وی با بیان این‌که قران معجزه‌ای پایدار بوده که تاریخ مصرفی ندارد، افزود: قرآن آئینه تجلی روشنایی و کلام خداوند بوده که از طریق آخرین فرستاده و برگزیده خداوند به انسان‌ها منتقل شده است.

مرادی با اشاره به برگزاری مسابقات ده‌گانه قرآنی در اسفندماه جاری در گچساران تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم میزبانی خوب و قابل قبول برای شرکت‌کنندگان مسابقات دهگانه قرآنی در گچساران باشیم البته ما تمام تلاش خود را در راستای برگزاری مطلوب این مسابقات انجام می‌دهیم.

مدیر آموزش و پرورش گچساران برگزاری این مسابقات در گچساران را افتخاری بزرگ برای این شهرستان دانست و بر همکاری دیگر ادارات با آموزش و پرورش در برگزاری هرچه بهتر این مسابقات تأکید کرد.

مرادی ابراز کرد: نخستین جلسه برنامه‌ریزی این مسابقات ۲۴ تیرماه‌ امسال در دفتر مدیریت آموزش و پرورش گچساران با حضور امام جمعه و حوزه معاونت پرورشی همچنین صاحب‌نظران و نخبگان قرانی برگزار شد که در این جلسه بر تشکیل شورای قرآنی، اجرایی و راهبردی تأکید شد.

وی بیان کرد: تکمیل شوراها و انتخاب کمیته‌های اجرایی از جمله اقدامات دومین جلسه برنامه‌ریزی قرآنی با حضور مسئولان شهرستانی در سالن فرهنگیان بود.

مرادی خاطرنشان کرد: در دومین جلسه با توجه به امکانات و ظرفیت ادارات در راستای مکان استقبال از دانش‌اموزان قرآنی، جلسه افتتاحیه و اختتامیه همچنین تعیین مکان خوابگاه و اسکان دانش‌آموزان پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفت.

مدیر آموزش و پرورش گچساران استقبال از دانش‌آموزان قرآنی را از برنامه‌های مهم این مسابقات عنوان کرد و گفت: مقرر شده است که با حضور پرشور مردم و مسئولان از دانش‌آموزان قرآنی از محل پارک نفت گچساران تا گلزار شهدای این شهرستان استقبال شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/غ۳۰

منبع :