چهارمین اردوی آموزشی تشکیلاتی “رویش ” به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه دولتی یاسوج بصورت مجازی با حضور اساتید کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یاسوج ۲۴، چهارمین اردوی آموزشی تشکیلاتی “رویش ” به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه دولتی یاسوج بصورت مجازی با حضور اساتید کشوری و استانی برگزار شد.

مهدی دشتبانی مسئول رسانه و اطلاع رسانی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفتگووبا یاسوج۲۴ بیان کرد. اردوی آموزشی تشکیلاتی رویش انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج با شعار “حرکت جمعی در جهت تربیت نیروی تراز انقلابی” به صورت مجازی برگزار شد

انجمن اسلامی مستقل در این اردوی چهار روزه میزبان ۳۰ نفر از دانشجویان انقلابی بود؛ در این اردو که از یکم اردیبهشت تا چهارم اردیبهشت به طول انجامید به برنامه هایی با محوریت ضرورت و اصول کار تشکیلاتی، سواد رسانه‌ای، سبک زندگی اسلامی، ضرورت آزاداندیشی، نظارت و ارزیابی بر تشکیلات و حوزه انتخابات پرداخته شد

وی در پایان گفت و گو به معرفی اساتید و موضوعات مطرح شده در دوره پرداختند که به شرح زیر می باشد:

استاد معماریان مدرس دوره های تفکر، تشکیلات، تربیت مربی و مدیر عامل موسسه کتاب پردازان مهمان برنامه افتتاحیه رویش بود وی به تشریح انگیزه و ضرورت کار تشکیلاتی پرداخت و افزود محرکه و انگیزه‌ی تشکیلات دینی، خداست؛ در تشکیلات دینی نقش آدم ها مهم تر از شغل آنهاست. خروجی دانشگاه باید شهید چمران باشد. انسان در جمع معنای خود را پیدا می‌کند؛ تشکیلات اکتشاف توانمندی هاست.

از دیگر مهمان های اردو مسئول قرارگاه میثم و مدیر موسسه‌ی خطابه امیر بیان اصفهان بود که در دو کارگاه به اصول کار تشکیلاتی پرداخت؛ حجت الاسلام حقیقت نژاد ابتدا گریزی به تعریف تشکیلات زد و بیان داشت خدا انسان را تشکیلاتی خلق کرده چون به یک دیگر نیاز دارند. یک فرد تشکیلاتی باید نظام مند، لجوج برای رسیدن به اهداف و کنجکاو در امور باشد یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کند بی تفاوت نیست.

ویژه برنامه‌ی دانشجو به توان انتخابات با حضور پیام مرادی از ادوار اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با جوی سیاسی همراه با پرسش و پاسخ برگزار شد.

کارگاه سواد رسانه‌ای با حضور جناب آقای هومان خدابخشی از ادوار انجمن اسلامی مستقل دانشگاه یاسوج و کارگاه نظارت و ارزیابی در تشکیلات با حضور جناب آقای یاسین نوروزی مسئول نظارت راهبردی با استقبال خوب شرکت کنندگان برگزار شد و در ادامه حجت الاسلام زیبایی نژاد، عضو هیئت علمی حسینیه‌ی اندیشه، به سبک زندگی اسلامی با زاویه‌ای متفاوت پرداخت.

جناب آقای جبانژاد، دانشجوی دکترای علوم سیاسی از ادوار انجمن مستقل در اختتامیه اردوی رویش به ضرورت آزاداندیشی پرداختد

در این برنامه که با حضور گرم ادوار این تشکل اسلامی روبه‌رو بود به خاطرات تشکیلات پرداخته شد و در ادامه این جو صمیمانه جناب آقای محمد صابری دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج توضیحی در رابطه با سند چشم انداز انجمن دادند و آنچه در رویش گذشت را مرور کردند تا پرونده‌ی رویش۴ هم بسته شود.

انتها پیام||