سید سعید هاشمی مدیریت این واحد تولیدی گفت: در روز یکشنبه مورخ ۲۴ اسفند ۹۹ به میزان ۱۰ تن شیر دریافتی داشتیم که پس از سه ماه تعمیرات اساسی کارخانه، ۲۰ تن دوغ گازدار در قالب یک و نیم لیتری روانه بازار گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یاسوج۲۴ ؛همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز سال ۱۴۰۰ کارخانه بهنوش ایران واحد یاسوج با تولیدی دوغ آبعلی اولین تولید خود را آغاز کرده است.
سید سعید هاشمی مدیریت این واحد تولیدی گفت: در روز یکشنبه مورخ ۲۴ اسفند ۹۹به میزان ۱۰ تن شیر دریافتی داشتیم که پس از سه ماه تعمیرات اساسی کارخانه، ۲۰ تن دوغ گازدار در قالب یک و نیم لیتری روانه بازار گردید.
ایشان با اشاره به اینکه این واحد زیر نظر بنیاد مستضعفان مشغول به فعالیت می باشد اذعان کرد: ۲۱ نفر در این واحد مشغول به کار هستند که در حیطه های فرآوری، کنترل کیفی، تأسیسات و نهایتا خط تولید کار خود را با مدیریت شرکت بهنوش ایران آغاز کردند.
مدیریت کارخانه بهنوش یاسوج (دوغ آبعلی) ضمن تأکید بر توجه ویژه ی مهندس فتاح به حقوق کارگر و قشر مستضعف جامعه خاطرنشان کرد: ۲۵۰ بسته ی معیشتی اعم از ۱۰ کیلو برنج، ۴ عدد ماکارونی، ۴ عدد سویا، ۲ عدد روغن مایع، ۱ کیلو روغن، ۱ کیلو لپه، یک کیلو عدس، یک کیلو لوبیا چیتی، یک کیلو لوبیا قرمز و یک کیلو نخود می باشد.
وی ادامه داد: این بسته ها به صورت استانی تقسیم شده و از طریق نیروهای جهادی مستقل شهرستانی با همکاری نیروهای کارخانه به مستحقین از قبل شناسایی شده تحویل داده شد.
هاشمی در پایان اعلام داشت: وظیفه ی اصلی مدیران کارخانجات بعد از تولید با کیفیت، توجه ویژه به حقوق نیروها و مستحقین و مستضعفان جامعه است که امید است با کمک و همراهی همگی، شاهد اتفاقات خوبی در سال ۱۴۰۰ باشیم.