به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یاسوج۲۴ به نقل از دانه، محسن عباسیان مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری دانه بیان کرد: مردم سی سخت همان هایی هستند که در روزهای سخت و سرد بحران سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج، در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ میزبانان سخاوتمند و بی‌منت […]

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری یاسوج۲۴ به نقل از دانه، محسن عباسیان مسئول گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری دانه بیان کرد: مردم سی سخت همان هایی هستند که در روزهای سخت و سرد بحران سقوط هواپیمای مسافربری یاسوج، در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ میزبانان سخاوتمند و بی‌منت عملیات امداد و نجات بودند؛ در سالروز همان فاجعه تخریب زلزله و برف و باران و سرما موجب لحظاتی سخت و پدید آمدن نیاز برای کمک به آن مردم با فرهنگ و عزت مند شده است، در همین راستا گروه های جهادی بسیج دانشجویی در همان ساعات ابتدایی وقوع این حادثه در منطقه حضور داشته و به خدمت رسانی پرداختند.

محسن عباسیان گفت: در ابتدای کار خویش قرارگاه خدمت‌رسانی را تشکیل داده، و سپس سه گروه جهادی بسیج دانشجویی برای شناسایی مناطق زلزله زده و کمک رسانی در همان ساعات اولیه به شهرستان دنا اعزام شدند.

محسن عباسیان معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمد در ادامه تصریح کرد: بیش از سه هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرمتوسط چهار گروه جهادی قرارگاه امام حسین (ع)،(دانشگاه علوم‌پزشکی باهمکاری جهادگران دانشگاه آزاد و دولتی ) در میان زلزله زدگان توزیع شد.

عباسیان اظهار کرد: از جمله کار های دیگر گروه های جهادی بسیج دانشجوییارسال کمک های مردمی شهرستان کهگیلویه به مناطق زلزله زده شهر سی سخت بود.

وی در ادامه افزود: ۴ تیم جهادی به مناطق زلزله زده جهت کمک‌رسانی به مردم از دانشگاه های شهر یاسوج اعزام شدند.

معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: از جمله اقدامات دیگر گروه های جهادی بسیج دانشجویی استان در میان زلزله زدگان پخت آش و توزیع بین مردم زلزله زده سی سخت و همچنین جمع آوری و ارسال کمک های بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج به شهرستان دنا بوده است.

محسن عباسیان گفت: جهادگران دانشجو پویش سراسری جمع آوری کمک های مردمی را راه اندازی کرده اند تا هر چه سریع تر بتوان آن گونه که شایسته است به مردم ارزشمند این خطّه از سرزمین خدمات رسانی کرد، خدمات رسانی گروه های جهادی بسیج دانشجویی هم چنان ادامه دارد.

عباسیان در پایان تصریح کرد: همه دغدغه مندان این مردم ارزشمند و فهیم می توانند با ارتباط با شماره ۰۹۱۷۲۹۶۳۶۲۸ به نام فرزاد مدرس، کمک های سخاوتمندانه خود را برای مردم شهر سی سخت ارسال کنند.

انتهای پیام/