یاسوج ۲۴:‌ علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با آغاز سال تحصیلی جدید و به مناسبت هفته ی دفاع مقدس امروز صبح با اظهار کرد: یاد و خاطره ی شهدا و آرمانهای باید بیش از پیش گرامی داشته شود و همه ی تلاشمان را جهت رسیدن به ایرانی سر افراز انجام دهیم.

ایشان در جمع خبرنگاران با اشاره به توانایی و ظرفیت این استان در جهت رفع مشکلات گفت: دوای درد مشکلات استان تکیه بر توان درونی است و تمامی هزینه های مادی و معنوی و انسانی خود را برای آبادانی و عمران به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: یکی از اصلی ترین مشکلات و مسائل استان طرح های نیمه کاره و رها شده ای است که به علت کمبود هزینه ها رها می شوند و این را با مدیریت و تدبیر و با تکیه بر توان درونی حل می کنیم و به راهکارها می اندیشیم.

بیکاری را یکی از معضلات اساسی این استان عنوان کرد و اذان کرد: تا مشکلات صنعتی و و تولیدی را رفع نکنیم این معضلات برطرف نخواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: مسئله ی فرهنگی هم برای ما مهم است و زیرساخت اصلی دیگر حوزه ها توجه به مقوله ی فرهنگ است. 

وی در پایان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر حضور در بین رسانه ها گفت:‌ برای حل این مشکلات و برای ارتباط بیشتر با مردم، از توانایی و ظرفیت رسانه ها استفاده خواهیم کرد و در این راستا هر دو سه ماهی گزارش کاری را به رسانه ها و مردم خواهیم داد.

گفتنی است که استاندار جدید نزدیک به ده روز است که فرمان استان را از خادمی استاندار قبلی به دست گرفته و با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جلسه ی معارفه و تودیع ایشان با حضور جمعی از خبرنگاران و مسئولین استانی برگزار شد.