به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، پنج طرح تولیدی با اعتباری افزون بر ۳۶ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال در گچساران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، صبح امروز و با حضور استاندار ، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پنج‌ طرح تولیدی در گچساران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رضا شریفی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران در حاشیه بهره‌برداری از این طرح‌های تولیدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: این پنج واحد تولیدی با اعتباری افزون بر ۳۶ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال و ظرفیت تولیدی ۳۵ هزار و ۲۵۰ تن انواع محصولات شوینده، بهداشتی، نایلکس، روغن‌های خوراکی و صنعتی، آب رادیاتور و دستمال کاغذی در نواحی مختلف صنعتی گچساران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران با تشریح وضعیت واحدهای تولیدی ابراز کرد: واحدهای تولیدی عنوان شده شامل واحد تولیدی یاقوت جنوب تولید کننده مواد شوینده، مایع ظرفشویی و دستشویی، واحد تولیدی به‌رخش تولید‌کننده انواع روغن موتور و روغن صنعتی در ناحیه صنعتی چهاربیشه و تعاونی «۵۵۱۵ ‌» تولیدکننده انواع دستمال کاغذی و دستمال دستشویی در شهرک صنعتی چهاربیشه است.

شریفی ادامه داد: واحدهای تولیدی روستای آب‌شیرین تولیدکننده دستمال کاغذی و واحد تولیدی «۱۱۲۸» در شهرک صنعتی امامزاده جعفر(ع) تولیدکننده انواع نایلکس نیز از دیگر واحدهای بهره‌برداری شده امروز به مناسبت دهه فجر به شمار می‌رود.

شریفی با بیان این‌که این طرح‌های تولیدی به صورت مستقیم برای ۵۷ نفر ایجاد اشتغال می‌کند، تصریح کرد: امیدواریم با توسعه بخش صنعت در گچساران، روند ایجاد اشتغال و کارآفرینی سرعت گرفته تا در آینده نزدیک شاهد کاهش جمعیت بیکاری در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ط۲۰

منبع : فارس نیوز