فرمانده سپاه گچساران گفت:ب رنامه های هفته بسیج امسال با پیام بسیج، پیشتاز حماسه و خدمت از ۳۰آبان ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از ، در جمع خبر نگاران اظهار داشت: برنامه های از ۳۰ آبان تاششم آذر ماه به مدت یک هفته در شهرستان گچساران برگزار می شود.

فرمانده با اشاره به روز شمار هفته ی بسیج افزود:ایثار و شهادت،ولایت و انتظار، خلاقیت و پیشرفت، سازندگی و اقتصاد مقاومتی، خانواده و سبک زندگی، استکبار ستیزی و بیداری اسلامی،امر به معروف و نهی از منکر عناوین روزهای هفته بسیج است.

انصاری دیگر عناوین هفته بسیج را غبار روبی و  عطر افشانی گلزار مطهر شهدا، سرکشی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان ،برگزاری دعا های پر فیض ندبه، توسل و کمیل،همایش پیاده روی خانوادگی  و همایش بازگشت به حجاب برتر عنوان کرد.

وی افزود: اجتماع حماسی گردان های امام علی (ع)، الزهرا(س)عاشورا، بیت المقدس و اقشار بسیج، برگزاری نشست بصیرتی روشنگری، تشویق بسیجیان نمونه، نهضت روشنگری با موضوع تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر،برگزاری یادواره شهدای فرهنگی، اردوهای یک روزه جهادی طرح هجرت و اعزام تیم های پزشکی و بهداشتی به مناطق محروم از جمله برنامه های هفته بسیج در گچساران است.

فرمانده گچساران با اشاره به اینکه هفته بسیج از جمله مناسبت های بزرگ نظام جمهوری اسلامی است تاکید کرد: هفته بسیج باید با همت و تلاش همه ادارات، نهاد ها و اقشار مختلف مردم در شان و منزلت رزمندگان و بسیجیان عزیز برگزار شود.

انصاری بیان کرد: رسالت و حماسه آفرینی بسیجیان در طول این ۳۳سال بر کسی پوشیده نیست و این بسیجیان بودند که با رشادت لحظه ای به دشمنان اجازه ندادند تا نسبت به نظام مقدس ما چشم طمع داشته باشند.

وی در ادامه به نقش مهم و  کلیدی خبرنگاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: شما خبرنگاران سفیران نظام در عرصه فرهنگی و جنگ نرم هستید و انتظار داریم اقتدار و صلابت فرزندان ایران اسلامی را که ادامه دهنده را شهداء هستند به جهانیان نشان دهید.