نائب رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر دوگنبدان گفت: ۳۹ درصد مصوبات این شورا در دو ماهه نخست کاری مربوط به مسائل فنی بوده است.

رضا قشقایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: شورای اسلامی شهر دوگنبدان در راستای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان برنامه‌ریزی‌های مطلوبی دارد.

نائب رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر دوگنبدان یادآور شد: برنامه‌های این شورا به منظور تعریف و اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با توجه به نیاز شهروندان صورت می‌گیرد.

قشقایی با تأکید بر  ضرورت همکاری همه مسئولان و مردم و ارائه نقطه‌نظرات پیرامون مسائل عمرانی و خدماتی افزود: مشکلات مناطق مختلف این شهر با پیگیری مسئولان شهری بررسی و برای حل آن‌ها اقدام می‌شود.

وی با اشاره به برخی مصوبات شورای شهر دوگنبدان در مدت فعالیت این شورا تصریح کرد: در دو ماهه نخست کاری چهارمین دوره شورای اسلامی شهر دوگنبدان، اعضای شورای شهر توانستند در کمترین زمان ممکن با همفکری و تدبیر، شهردار دوگنبدان را انتخاب نمایند.

قشقایی ادامه داد: همچنین اعضای شورای شهر و به ویژه اعضای کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی تمام توان خود را به کار بسته‌اند تا در مسائل فنی بازوی مشاوره‌ای توانمندی برای مجموعه شهرداری باشند.

وی با بیان این‌که با توجه به اهمیت پروژه‌های عمرانی در این شهر، بیشترین مصوبات مربوط به مسائل فنی است، ابراز داشت: مصوبات شورا پس از اینکه مورد تأیید کمیته انطباق قرار گرفت برای شهرداری لازم‌الاجرا خواهد بود.

نائب رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر دوگنبدان بیان کرد: بیش از ۸۹ درصد از مصوبات شورای شهر مورد تأیید کمیته انطباق قرار گرفته است.

قشقایی ادامه داد: بیشترین مصوبات به ترتیب به مسائل فنی، فرهنگی و مالی اختصاص دارد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ب۳۰

منبع : خبرگزاری فارس