فرمانده سپاه ناحیه دهدشت گفت: در اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها در مورد تبعات استفاده از ماهواره، ۱۷ خانواده به صورت خودجوش ماهواره خود را به سپاه ناحیه دهدشت تحویل دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، سرهنگ سید خداداد پاکزادمقدم ظهر امروز در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: فعالیت‌های دشمن در رواج منکرات با ابزار و شیوه‌های مختلف، همه افراد جامعه را تهدید می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت با تأکید بر لزوم توجه ادارات و نهادها به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: در راستای مقابله با توطئه‌های دشمن، می‌طلبد فعالیت کلی، مستمر و برنامه‌ریزی شده در سطح ادارات و بازار در دستور کار مسئولان شهرستان قرار گیرد.

پاکزادمقدم با اشاره به رواج منکرات از طریق ماهواره، اینترنت و سایر ابزار دشمنان، ابراز داشت: دشمن هر روز با شیوه جدیدتری به جنگ با عقاید و اعتقادات ما می‌آید و لازم است ما هم خود را در مقابله با این توطئه‌ها آماده کنیم.

وی از برگزاری همایش«بازگشت به حجاب» با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از خواهران به عنوان یکی از اقدامات بسیج خواهران سپاه ناحیه دهدشت نام برد و گفت: در راستای ترویج فرهنگ حجاب و گرایش دختران بدحجاب به چادر، این همایش در هفته بسیج در حسینیه ثارالله سپاه دهدشت برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه دهدشت با اشاره به حضور ۵۰ درصدی دختران بدحجاب در همایش «بازگشت به حجاب برتر» اذعان داشت: دو هفته بعد از برگزاری این همایش در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد ۶۰ نفر از افراد بدحجاب شرکت‌کننده در همایش، به عضویت بسیج درآمده و یا چادری شدند.

پاکزادمقدم هم‌چنین تشکیل ۳۰ جلسه امر به معروف و نهی از منکر با حضور خواهران بسیجی را از دیگر برنامه‌های سپاه ناحیه دهدشت در ترویج امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: ضابطان نهی از منکر با حضور میدانی در سطح شهر به افراد بدحجاب تذکر لسانی دادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دهدشت با تقدیر از ستاد نماز جمعه دهدشت در ساماندهی گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر افزود: گروه‌های شرکت‌کننده چندین جلسه در جلسات توجیهی در دفتر امام جمعه حضور یافته و نکات لازم توسط رئیس ستاد نماز جمعه به آنان گوشزد شد.

به گفته پاکزادمقدم در مأموریت‌های صورت گرفته تاکنون بیش از ۳۵۰ نفر با تذکر لسانی، ارشاد و هدایت شدند.

پاکزادمقدم در ادامه خاطرنشان کرد: در اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها در مورد تبعات استفاده از ماهواره، ۱۷ خانواده به صورت خودجوش ماهواره خود را به سپاه ناحیه دهدشت تحویل دادند.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ط۳۰

منبع : خبرگزاری فارس