رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه گفت: یادواره ۵۸ شهید بخش چاروسا فردا در قلعه‌رئیسی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، بهنام صمدی‌فرد عصر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری یادواره ۵۸ شهید بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه خبر داد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه،هدف از برگزاری یادواره‌های شهدا را زنده‌ نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان دانست و تصریح کرد: همه ما موظفیم در راستای ارج نهادن به مقام والای شهدای گرانقدر گام برداریم.

صمدی‌فرد شهیدان را ذخایر معنوی نظام و انقلاب خواند و افزود: با برگزاری یادواره حق شهدا و چگونگی ادای این حق برای مردم روشن می‌شود.

این مسئول ابراز داشت: اقتدار و استقلال این نظام مرهون خون شهدا، تحمل رنج‌‌ها و مشقت‌‌های رزمندگان، صبر و استقامت خانواده‌‌های معظم آنان است.

وی در ادامه تأکید کرد: امروز وظیفه همه ماست که در ادامه راه شهدا و انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان تلاش داشته باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه یادآور شد: بر همین اساس، یادواره ۵۸ شهید والامقام بخش چاروسا روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد.

صمدی‌فرد ابراز داشت: یادواره ساعت ۹ صبح با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران و مسئولان شهرستان در سالن آموزش‌ و پرورش قلعه‌رئیسی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ش۲۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس