ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد با زدن دست رد بر رشوه ۲۰ میلیون ریالی، صحت عمل خود را نشان دادند.

IMAGE11387630270763

ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران استان با زدن دست رد بر رشوه ۲۰ میلیون ریالی، صحت عمل خود را نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، ماموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا اقدام به گشت زنی و اجرای تور ایست و بازرسی در محور های مواصلاتی این شهرستان در سطح حوزه اسحفاظی نموده و در جریان این عملیات به یک دستگاه خودروی تندر ال ۹۰ حامل پتج تبعه افاغنه مشکوک شده و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

بر اساس این گزارش، راننده این خودرو جهت چشم پوشی مأموران از انتقال خودروی وی به پارکینگ ،مبلغ ۲۰ میلیون ریال وجه نقد را پیشنهاد دادند که ماموران ” سروان صدراله عاطفی ” و” استوار یکم احمد علی اکبری” با صحت عمل، مبلغ پیشنهادی را صورتجلسه و تحویل مراجع قضایی کردند.

سرهنگ”علی کرم بازیان ” فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با تقدیر از اقدام این ماموران وظیفه شناس گفت: با وجود چنین ماموران مؤمن، متدین و متعهد در ناجا، مجرمان و تبهکاران هیچ راهی برای فرار از دست قانون نخواهند داشت .

منبع :