رئیس دانشگاه پیام نور گچساران از برگزاری نشست دانشجویی با حضور نماینده مردم در مجلس و با موضوع «تحولات اقتصاد بین‌الملل» در این واحد دانشگاهی به مناسبت روز دانشجو خبر داد.

سید حمیدرضا رخشا ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار داشت: حفظ روحیه آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری برای دانشجویان ضرورت دارد؛ روحیه‌ای که بارها مقام معظم رهبری در دیدارهای مختلف دانشجویی آن را از دانشجویان خواستند. 

وی ادامه داد: دانشجو باید سیاسی، دشمن‌شناس و با بصیرت باشد تا بتواند در برابر نقشه‌های شوم دشمنان تصمیم‌گیری مطلوبی داشته باشد. 

رئیس دانشگاه پیام نور گچساران منشا روز دانشجو را عدالت‌طلبی و ظلم‌ستیزی عنوان کرد و داشتن بصیرت و آگاهی برای دانشجو را لازم دانست.

رخشا تصریح کرد: دانشجویان باید خود را با مطالعه و عمق‌نگری مجهز کرده و در عرصه‌های مختلف به موقع عمل کنند. 

وی با اشاره به برگزاری مراسم روز دانشجو در ۱۶ آذرماه در دانشگاه پیام نور گچساران عنوان کرد: این مراسم با حضور غلامرضا تاج‌گردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

رخشا با بیان اینکه حضور در این نشست برای عموم دانشجویان آزاد است، حضور دانشجویان در این نشست‌ها را در راستای بالا رفتن سطح آگاهی‌های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی ضروری عنوان کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور گچساران گفت: این نشست دانشجویی با موضوع «تحولات اقتصاد بین‌الملل» و در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور گچساران برگزار می‌شود.

رخشا زمان برگزاری این نشست را ساعت ۱۰ صبح فردا اعلام کرد و حضور فعال دانشجویان در این نشست را خواستار شد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/م۲۰

منبع : خبرگزاری فارس