امام جمعه چرام گفت: ملت بزرگ ایران در ۲۲ بهمن ماه جواب یاوه گویی‌های سران آمریکا را خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام، حجت‌الاسلام جعفر طزری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، ضمن سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، با بیان اینکه در روایات اسلامی تاکید بسیار بر حفظ لسان و کنترل زبان شده است، اظهار کرد: این امر نشان دهنده آفات بسیاری است که در سخن گفتن نهفته است.

خطیب جمعه چرام در بخش بعدی از سخنان خود با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: ۲۲ بهمن نشان داد که با مقاومت و ایستادگی و ایمان به خدا می‌توان بر استکبار و ظلم غلبه کرد.

وی افزود: آن روزی که امام راحل نهال نوپای انقلاب اسلامی را غرس کرد، استکبار و در راس ان آمریکا چون منافع خود را در خطر می‌دید، دشمنی‌ها را شدت بخشید اما نتوانست کار به جایی ببرد.

طزری خاطرنشان کرد: امروز که این نهال نو پا تبدیل به درخت تنومندی شده است، هنوز دشمنی‌ها ادامه دارد و بلکه بیشتر نیز شده است اما این دشمنی‌ها و توطئه‌ها راه به جایی نبرده است و نخواهد برد.

وی با بیان این که امروز دشمنان ما از عزت و اقتدار نظام اسلامی نگران هستند چرا که اگر این امر به همین روش ادامه یابد ایران اسلامی تبدیل به چند ایران دیگر خواهد شد، یادآور شد: بنابراین ما شاهد تهدیدها و تحریم‌ها و شدت دشمنی‌ها هستیم اما استکبار و استعمار باید بداند جواب این یاوه گویی‌های خود را در روز ۲۲ با حضور باشکوه مردم و با شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهد دید.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ت۲۰

منبع : فارس نیوز