استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار رفع مشکلات پیش روی دانشگاه آزاد از سوی مسئولان استانی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، صبح امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد در راس هیئتی از مسئولان استانی از سایت جدید دانشگاه آزاد یاسوج بازدید کردند.

در این بازدید که بیش از چهار ساعت به طول انجامید استاندار و مسئولان استان از روند اجرای پروژه‌های این دانشگاه بازدید و مقرر شد مشکلات و موانع پیش روی اجرای پروژه‌های عمرانی این دانشگاه پس از بررسی برطرف شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار با بیان این‌که دانشگاه آزاد یاسوج از بزرگترین مجموعه‌های آموزشی در سطح استان است، اظهار داشت: رشد و توسعه کمی و کیفی این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های استان باید در اولویت کار مسئولان دانشگاه‌ها و سایر دستگاه‌ها قرار گیرد.

سید موسی خادمی با اشاره به روند مطلوب اجرای پروژه‌های عمرانی دانشگاه آزاد یاسوج عنوان کرد: پیشرفت‌های قابل قبولی در این زمینه انجام گرفته و امیدواریم با همت جمعی، مشکلات پیش روی طرح‌های عمرانی این دانشگاه نیز بر طرف شود.

خادمی مهم‌ترین مشکل دانشگاه را نبود جاده فرعی مناسب از سمت جاده شیراز به دانشگاه دانست و افزود: در این بازدید مقرر شد به صورت کوتاه مدت تدبیری برای برطرف شدن این مشکل از سوی راه و شهرسازی استان اندیشیده شود تا در بلندمدت و حداکثر دو ماه آینده تقاطع غیر هم سطحی برای عبور و مرور به سمت دانشگاه طراحی و اجرا شود.

مسئول ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: در زمینه تأمین آب شرب دانشگاه نیز مشکلاتی وجود داشت که مقرر شد آب و فاضلاب شهری همکاری لازم را در تامین آب شرب مورد نیاز دانشگاه داشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تامین ۲۵ هکتار زمین مورد نیاز دانشگاه برای احداث فضای سبز با مجوز منابع طبیعی را از دیگر مصوبات این بازدید عنوان کرد و افزود: مسئولان دانشگاه باید طرح‌ مورد نظر خود را در اسرع وقت تحویل منابع طبیعی دهند تا روند اجرای این طرح با سرعت به پیش رود.

به گزارش فارس در ادامه این بازدید، استاندار دیداری با دانشجویان و اساتید این دانشگاه داشت.

انتهای پیام/۸۲۰۰۸/ط۳۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس