این جایگاه متعلق به شهرداری سی سخت است و با توجه به بدهی ۱۵ میلیارد ریالی آن جایگاه نیز تعطیل شده است.

: مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی از تعطیلی پنج جایگاه CNG در شهر یاسوج به علت بدهی میلیاردی خبر داد.

اسدالله طاهری با اعلام اینکه از  هفت جایگاه CNG شهر یاسوج ، پنج جایگاه آن به دلیل بدهی ۱۲۰ میلیارد ریالی تعطیل است افزود: جایگاه های تعطیل شده در شهر یاسوج متعلق به شهرداری این شهر می باشند.

وی با تاکید بر اینکه در این جایگاه ها پول به صورت مستقیم از مردم دریافت شده ولی به جای پرداخت بدهی خود به آن را صرف پروژه های شهرداری کرده اند ادامه داد:بر اساس اظهارات مسولان استان تمامی اعتبارات عمرانی و گاز کشی استان به دلیل عدم پرداخت بدهی جایگاه های CNG  قطع شده است.

طاهری از تعطیلی تنها جایگاه CNG شهر سی سخت در شهرستان دنا نیز خبر داد و گفت: این جایگاه متعلق به شهرداری سی سخت است و با توجه به بدهی ۱۵ میلیارد ریالی آن جایگاه نیز تعطیل شده است.

وی تصریح کرد:  با حضور معاون عمرانی استاندار و برخی از مدیران استانی جلسه ای در زمینه تعطیلی جایگاه‌های CNG برگزار و مقرر شد که این جایگاه ها باز شود ولی مسئولان باید هرچه سریعتر به فکر حل این مشکل باشند و گرنه باز هم شاهد تعطیلی این جایگاه ها در شهر یاسوج هستیم.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه وبویراحمد دلیل تعطیلی جایگاه های CNG در شهر یاسوج در ماه گذشته را کاهش شدید دمای هوا دانست و باید کرد: با توجه به اینکه نمیخواستیم گاز های خانگی قطع شود تصمیم گرفتیم تا گاز صنایع پرمصرف مثل شرکت سیمان یاسوج و جایگاه های CNG به صورت موقت قطع شود که پس از چند روز نیز وصل شد.

منبع : عصردنا