بسیج در بیانیه‌ای تاکید کرد: شاید ابتدا برخی ساده اندیشان تصور می‌کردند که تسخیر جاسوسخانه آمریکا در ایران کار درستی نبود اما امروز ملتها متوجه شده‌اند که سفارتخانه‌های این کشور در سراسر جهان یک لانه شنود و جاسوسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل از روابط عمومی بسیج، سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان ماه بیانیه‌ای صادر کرد که در ادامه آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَنِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا»  «کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.»(نساء- ۷۶)

۱۳ آبان‌ماه تنها، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نیست بلکه یکی از نقاط عطف تاریخ بشر در شکستن هژمونی طاغوت و هیمنه پوشالین استکبار است و به همین دلیل امام خمینی رحمه الله علیه فروریختن لانه جاسوسی آمریکارا انقلاب دوم نامیدند.

شاید ابتدا برخی ساده اندیشان تصور می‌کردند که تسخیر جاسوسخانه آمریکا در ایران کار درستی نبود اما امروز ملتها متوجه شده‌اند که سفارتخانه‌های این کشور در سراسر جهان یک لانه شنود و جاسوسی است و بیش و پیش از همگان، جوانان ایران اسلامی بودند که سی سال قبل؛ این موضوع را از عمق وجود بصیر خویش درک نموده و همین توجه به موقع و به اندازه آنان، سدّی پولادین گردید بر نفوذ اندیشه‌ها و عوامل دست نشانده غرب و پیاده نظام استکبار را در کشور عزیزمان امروز بیش از هر زمانی، دنیا از لانه‌های جاسوسی آمریکا متضرر است اگرچه وقاحت دولتمردان ایالات متحده تا آنجا ادامه یافته که به متحدین خود در اروپا نیز رحم نکرده و از آنها نیز با بی شرمی تمام جاسوسی می کنند.

عجیب تر آنکه این عمل ضدّحقوق بشری را توجیه کرده و حق خود می‌دانند (!!) و حاکمان غربی که سالها سیاست آمریکا رادرجهان دنبال کرده‌اند جرات اعتراض عملی پیدا نمی کنند.

البته ملتها امروز بیدار شده و نسبت خود با جنایات آمریکا در جهان را بازتعریف کرده‌اند که حاصل این بیداری نیز تنفر روزافزون از عملکرد آمریکا و فروریختن هیمنه این کشور در چشم مردم جهان است.

امروز با جرات می‌توان صدای خرد شدن استخوان رژیم کودک‌کش آمریکا و فریاد تنفر ملت‌ها از حکام کاخ سفید راشنید تا آنجا که حتی نظریه‌پردازان غربی هم آشکارا به این موضوع اذعان کرده و صورت جدیدی از مناسبات بین المللی را با توجه به نفوذ گسترده اسلام ترسیم می‌کنند.

در این میان نقش بی‌بدلیل انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه اندیشه‌های مستحکم امام راحل و امام حاضر و ایستادگی و مقاومت ملّت عزیزمان؛ در تغییر نظامها و مناسبات بین المللی قابل انکار نیست که گواه آن بیداری اسلامی و انقلاب‌های منطقه و بیداری محرومین در قلب کشورهای اروپایی حتّی آمریکا می‌باشد که نشان داده است شعار مرگ بر آمریکا و تنفر از استکبار در صورت تکرار و توجه می تواند محرک مناسبی برای احساسات انسان دوستانه و ضد استکباری ملل باشد.

این شعار، روحیه استقلال طلبی را افزایش داده و تاکید می‌کند هیچ ملت آزاده‌ای به سیاستمداران آمریکایی اعتماد ندارد و هرگز اختیار امور خود را به حکام کاخ سفید  واگذار نخواهد کرد چراکه آنان حتّی به کودکان معصوم و زنان بی‌گناه خودشان نیز رحم نکرده و سبعانه و وحشیانه مردم خودشان را به قتل می‌رسانند تا جایی که حتّی رسانه‌های به اصطلاح آزاد غرب نیز اجازه پیگیری و انتشار این جنایات را ندارند.

ملت ایران در آستانه ی یوم الله ۱۳ آبان با شعار مرگ بر آمریکا یکبار دیگر تاکید می‌کند که فریب استکبار و دست‌های چدنی را زیر دستکش‌های مخملی شیطان بزرگ نخواهد خورد و جوانان انقلابی ایران زمین، راهی را که اسلاف گرانقدرشان سالها پیش با اقتدار آغاز کرده؛ با قوت و قدرتی بیشتر ادامه خواهند داد و در این راه، استوارتر از گذشته ضمن حمایت از ملت‌های مظلوم جهان، مبارزه با استکبار و ظلم را سرلوحه حرکت خروشان خویش قرار خواهند داد.

وعده ما: راهپیمایی باشکوه یوم الله ۱۳ آبان – روز مبارزه با استکبار جهانی در اقصی نقاط ایران اسلامی

انتهای پیام/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب