فرماندار سابق بهمئی گفت: در مدت ۹ ماه موفق به تکمیل ساختمان چند‌طبقه برای دانشگاه پیام‌ نور شهرستان بهمئی شدیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بهمئی، سید محمدظاهر سیاوش پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع خود از فرمانداری بهمئی ضمن تقدیر از همه مسئولان و مردم شهرستان بهمئی گفت: به گفته شهید رجایی خدا نکند پست‌ها پستمان کند و نباید به عناوین و شکل یک منصب نگاه کرد بلکه باید به عنوان یک خادم مردم به پست‌ها بنگریم.

سیاوش افزود: اگر در یک نقطه کوچکی مسئولیتی به کسی بدهند باید خدمت در آن پست را به عنوان خدمت در خط مقدم بداند.

وی با اشاره به گوشه‌ای از خدمات صورت گرفته در مدت مسئولیت خود افزود: با کمک امام جمعه شهر لیکک تحول بزرگ فرهنگی در شهرستان ایجاد شد که برای نمونه دانشگاه آزاد را در این مدت راه‌اندازی کرده و اوضاع این واحد را سامان بخشیدیم.

سیاوش اظهار داشت: در مدت ۹ ماه موفق به تکمیل ساختمان چندطبقه برای دانشگاه پیام ‌نور شهرستان بهمئی شدیم که خدمتی دیگر در راستای کمک به ترویج مراکز آموزش عالی در این شهرستان بود.

وی گفت: ۱۳ روستای شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند شدند و نزدیک به ۳۰ کیلومتر خط گازرسانی در شهر لیکک صورت گرفت همچنین مجوز گازرسانی به بخش ممبی و سرآسیاب گرفته شد و گاز روستای کت نیز در حال عملیات اولیه است.

سیاوش افزود: در حوزه مسکن هزار و ۴۲۰ واحد مسکونی مسکن مهر ۹۹ ساله و غیر ۹۹ ساله در طول دو سال اخیر احداث شد و در حوزه کشاورزی کارهای متعددی از جمله سه مورد سد سازی بزرگ در سطح شهرستان صورت گرفت.

سیاوش تصریح کرد: در حوزه برق‌رسانی نیز انقلابی در این عرصه در بهمئی صورت گرفت.

وی در زمینه آبرسانی شهر لیکک از سد کوثر گفت: این پروژه نیز ابتدا در شهرستان و سپس در مصوب شد که در حال انجام است.

سیاوش در پایان احداث و افتتاح ساختمان‌های اداری همچون ساختمان مرکز بستر و درمان، صنعت، معدن و تجارت، ارشاد اسلامی، فرمانداری، دانشگاه پیام‌نور و دیگر ساختمان‌های نوساز را مربوط به دو سال اخیر بیان کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۳۰

منبع : فارس نیوز