مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه پنج ساله‌ای را برای پویایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در حال تدوین داریم.

هادی زارع‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در با بیان این‌که رسانه‌ها در رشد و پویایی و بالندگی آموزش و پرورش نقش به‌سزایی دارند، اظهار کرد: به همین جهت برای کمک به ارتقای شاخص‌های آموزش و پرورش خود دست یاری به سوی رسانه‌ها بلند می‌کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش نقش رسانه‌ها را در بیان نقاط ضعف و رفع آن‌ها در راستای پویایی بسیار بااهمیت دانست و گفت: به همین منظور از ظرفیت رسانه‌ها در دوره مدیریت خود استفاده لازم را خواهیم کرد.

زارع‌پور در ادامه با اشاره به نزدیکی هفته معلم از برگزاری برنامه‌های مختلف در این هفته خبر داد و گفت: سعی ما بر این خواهد بود که در هفته معلم برنامه‌های متنوعی که مطلوب و مورد رضایت فرهنگیان باشد اجرا کنیم.

وی مهم‌ترین دغدغه خود پس از تصدی پست مدیرکلی آموزش و پرورش را پی‌گیری مطالبات معلمان دانست و گفت: با برطرف شدن قسمتی از این مشکل به جد پی‌گیر رفع قسمت دیگر آن هستیم و بر همین اساس با همکاری و تعاملی که با مجمع نمایندگان داریم برای به سرانجام رسیدن خواسته فرهنگیان تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم همچنان که تاکنون این کار را انجام داده‌ایم که البته نیاز به سعه صدر دارد.

زارع‌پور پویایی آموزش و پرورش را در گرو برنامه‌ریزی دانست و گفت: برای اینکه بتوانیم برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف نظام تعلیم و تربیت به پیش بریم در حال تدوین برنامه‌ای پنج ساله برای آموزش و پرورش استان هستیم که ظرف چند ماه آینده این برنامه تدوین خواهد شد.

این مسئول در همین خصوص گفت: در این برنامه وضعیت مطلوب آموزش و پرورش استان را تا سال ۹۷ پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: سعی بر این است که دو مقوله آموزش و موضوعات تربیتی را همزمان با هم و به موازات یکدیگر مورد توجه قرار دهیم و در این راه نیاز به همکاری سایر دستگاه‌های فرهنگی و فرهنگ‌ساز از جمله رسانه‌ها داریم.

انتهای پیام/۲۵۷۱/غ۳۰

منبع : فارس نیوز