فرماندار گچساران گفت: راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی گچساران تحول چشمگیر در اقتصاد منطقه و استان کهگیلویه و بویراحمد دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، صبح امروز کارشناسان اعزامی از تهران جهت مکان‌یابی سایت مجتمع منطقه ویژه اقتصادی از مکان‌های پیشنهادی جهت انجام این کار بازدید کردند.

عبدالرحیم رحیمی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: سه نقطه، ضلع  غربی پتروشیمی (چهاربیشه)، روستای آب انجیر لیشتر و منطقه خشاب و بلیسک لیشتر به کارشناسان جهت بازدید و بررسی پیشنهاد شد.

رحیمی تصریح کرد: بررسی شاخص‌ها و پارامترهای لازم در خصوص ایجاد مناطق ویژه اقتصادی توسط کارشناسان اعزامی از تهران صورت گرفته که در مرحله بعد هر کدام از این سه منطقه که شرایط لازم را برای منطقه ویژه اقتصادی دارا باشد به مناطق آزاد کشور اعلام خواهد شد.

فرماندار گچساران افزود: راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان گچساران می‌تواند تحول چشمگیری در اقتصاد منطقه و به همراه داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان گچساران بهترین شرایط را  جهت ایجاد منطقه ویژه اقتصادی دارد، گفت: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی گچساران برای رونق اقتصادی کشور و به خصوص منطقه گچساران بسیار مهم است.

رحیمی ضمن گرامی‌داشت سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی که از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است، بیان کرد: امیدواریم ما مسئولان بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را به صورت کامل اجرا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی چیزی جز سعادت برای هموطنان و همشهریان گرامی  در بر نخواهد داشت.

انتهای پیام/۸۲۰۱۹/ر۲۰

منبع : فارس نیوز