فرماندار چرام گفت: برنامه ۱۳ آبان در شهرستان چرام متفاوت‌تر از برنامه‌های سطح استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام، صبح امروز نشست ستاد هماهنگی بزرگداشت یوم‌الله ۱۳ آبان در محل فرمانداری چرام برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد راهپیمایی ۱۳ آبان ماه همزمان با سراسر کشور راس ساعت ۹ صبح روز دوشنبه از بلوار شهید بهشتی مقابل مصلی چرام با حضور اقشار مختلف مردم و دانش‌آموزان به سمت سپاه پاسداران برگزار شود.

علی‌رضا نیکروز در این نشست با اشاره به وقایعی که در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ رخ داده بود، اظهار کرد: باید دانش‌آموزان را با حقایق این روز بزرگ آشنا ساخت.

فرماندار چرام با تاکید بر آمادگی شهرستان در برگزاری برنامه‌های سالروز یوم‌الله ۱۳ آبان عنوان کرد: تمامی ادارات و نهادها جهت هر چه با شکوه برگزار شدن این مراسم، نهایت تلاش و همکاری را داشته باشند.

وی در ادامه به سیاست‌های سالروز ۱۳ آبان در سال جاری اشاره کرد و یادآور شد: تاکید بر نقش امام خمینی (ره) و جانشین شایسته ایشان، تبیین راهبردهای ولایت در مقابل با رفتار استکباری آمریکا و جهان سلطه از این سیاست‌ها است.

این مسئول ترویج فرهنگ استکبارستیزی، بصیرت‌افزایی و تقویت بیداری اسلامی در کشورهای جهان اسلام، تاکید بر حضور آگاهانه مردم و دانش‌آموزان در عرصه استکبارستیزی و شناخت هر چه بیشتر رفتارهای مستکبرانه آمریکا از دیگر اهداف بزرگداشت ۱۳ آبان در سال جاری ذکر کرد.

نیکروز با بیان اینکه برنامه ۱۳ آبان در شهرستان چرام متفاوت‌تر از برنامه‌های سطح استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود، گفت: شاید بستر و پتانسیلی که در شهرستان وجود دارد، مغایر با بستری است که در استان وجود دارد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ب۳۰

منبع : خبرگزاری فارس