نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس گفت: دولت نباید اجازه خودنمایی به آقازاده‌ها بدهد.

سایت مردم استان (ک و ب)؛ حجت‌الاسلام سید علی‌محمد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در پاسخ به این سؤال که در نطق میان دستور هفته گذشته شما در مجلس آیا منظور از آقازاده‌ها افراد به خصوص یا شخص خاصی بود، اظهار کرد: روی سخن من با افراد و اشخاص خاصی نبود بلکه به صورت کلی آقازاده‌پروری را مذمت کردم.

نماینده مردم چهار شهرستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقازاده‌نوازی امری مذموم است که مردم آن را بر نمی‌تابند و دیگر فصل این کارها گذشته است.

بزرگواری خاطرنشان کرد: آقازاده‌نوازی و قائل شدن امتیازات ویژه و خاص برای آن‌ها در قاموس نظام عدالت‌محور جمهوری اسلامی نمی‌گنجد و اگر کسی یا کسانی هنوز به این موضوع فکر می‌کنند سخت در اشتباه هستند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی توجه به آقازاده‌ها و در نظر گرفتن هر گونه امتیازی برای آن‌ها از سوی هر شخص و جریانی را ناپسند و خلاف خواست مردم دانست و افزود: درخت این نظام را شهیدان با خون خود آبیاری کردند نه آقازاده‌های خوش‌نشین که امروز بخواهند بدون کار و تلاش ظرفیت‌های کشور را به نام خود مصادره کنند و ما نیز برحسب وظیفه اگر نشانه‌ای از آقازاده‌نوازی دیدیم ساکت نخواهیم نشست.