ملی‌پوش دو و میدانی‌کار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با رکود کسب شده در اردوی تیم ملی و شناخت لازم از توانایی‌های خود می‌توانم ورودی مسابقات آسیایی و جهانی را کسب کنم.

عنایت وفابین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در به اردوی اخیر انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان اشاره و اظهار کرد: اولین اردوی انتخابی تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان ۲۷ دی‌ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب با حضور جمعی از ملی‌پوشان برگزار شد.

قهرمان مسابقات دوومیدانی کشور با تاکید بر این‌که اردوی اخیر به منظور آماده‌سازی ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات بین‌اللملی سال ۹۳ برگزار شد، گفت: فدراسیون جهت محک‌ زدن ملی‌پوشان اردو را برگزار کرد تا منتخبان نیز شناسایی و انتخاب شوند.

*بی‌توجهی مشهود امور ورزش از ملی‌پوشان کهگیلویه و بویراحمدی

وفابین با بیان این‌که در اردوی تیم ملی در رده جوانان دعوت به حضور شدم، گفت: در رکوردگیری صورت گرفته به نسبت رکورد ورودی رضایت‌بخش بوده که امیدوارم با توکل بر خداوند منان و حمایت و همراهی مسئولان و مربیان بتوانم ورودی لازم مسابقات جهانی را کسب کنم.

این دو و میدانی‌کار کهگیلویه و بویراحمدی ورودی مسابقات جهانی دو و میدانی جوانان را ۶۸ متر عنوان کرد و گفت: در اردوی انتخابی اخیر تیم ملی که جواز حضور را کسب کردم در این اردو رکود ۶۵ ماده پرتاب نیزه را از آن خود کردم که با وجود تمرینات توانایی ورودی مسابقات آسیایی و جهانی را دارم.

عضو تیم ملی دو میدانی با تاکید بر این‌که در ماه گذشته به دلیل شرایط جوی در یاسوج و بارش رحمت الهی نتوانستم در فضای آزاد تمرینات خود را ادامه دهم، گفت: با وجود رکورد کسب شده در اردوی تیم ملی فدراسیون، مربی و خود نیز از رکورد کسب شده راضی هستم.

وفابین تصریح کرد: با رکود کسب شده در اردوی تیم ملی و شناخت لازم از توانایی‌های خود می‌توانم ورودی مسابقات آسیایی و جهانی را کسب کنم.

*گلایه‌مندی پدیده دو و میدانی‌کار کهگیلویه و بویراحمدی از مسئولان ارشد استانی

ملی‌پوش دو و میدانی‌کار در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر حمایت مسئولان و متولیان امر در هموار کردن مشکلات و حمایت مالی برای در حضور در مسابقات و اردوهای تیم‌ملی اذعان کرد: با توجه به این‌که در همه ‌ها حمایت خوبی از ملی‌پوشان می‌شود ولی در ما خبری از این امر نیست.

وی با بیان این‌که همواره شاهد بی‌اعتنایی و بی‌توجهی مسئولان به ورزش و ملی‌پوشان و مدال‌آوران هستیم، گفت: در سنوات گذشته اهم مشکلات هیئت دو و میدانی استان از طریق رسانه‌ها اعلام شد که کمتر توجه به این هیئت و ملی‌پوشان نشده است.

وفابین که همچون دیگر ملی‌پوشان کهگیلویه و بویراحمدی از بی‌توجهی متولیان ورزش به آن‌ها همواره گلایه‌مند بود، گفت:  تاکنون هیچ گونه حمایتی از ورزشکاران ملی‌پوش که در خور شأن و نیاز آن‌ها باشد صورت نگرفته که مهم‌ترین مشکل ملی‌پوشان را می‌توان عدم وجود اسپانسر مالی عنوان کرد.

این پدیده دو و میدانی‌کار کهگیلویه و بویراحمدی بیان کرد: همواره در استان شاهد بی‌توجهی و بی‌مهری مسئولان استانی نسبت به رفع مشکلات جامعه ورزشکاران استان هستیم که انتظار می‌رود در دولت جدید توجه ویژه‌ای به ملی‌پوشان استان شود.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/ی۳۰

منبع : فارس نیوز