معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: درشرایط کنونی دنیا، تبیین نقش انقلاب اسلامی دراحیاء هویت دینی، نقش رهبری و بیداری افکار جامعه جهانی، آزادی بخشی، استکبار ستیزی و دستاوردها و پیامدهای بین المللی آن بسیار ضروری است.


معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: درشرایط کنونی دنیا، تبیین نقش انقلاب اسلامی دراحیاء هویت دینی، نقش رهبری و بیداری افکار جامعه جهانی، آزادی بخشی، استکبار ستیزی و دستاوردها و پیامدهای بین المللی آن بسیار ضروری است.

دکتر فتاح محمدی در شورای اداری استان در یاسوج، افزود: انقلاب اسلامی مبنا و اساس آن فرهنگی و معنوی است و نحوه شکل گیری آن از مساجد و مکانهای دینی آغاز شد و در شکل گیری نهضت های اسلامی چهره دین و شریعت الهی را به معنای واقعی به دنیا معرفی کرد.

وی بر تلاش برای برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه فجر و بیان روند شکل گیری، تاثیرات جهانی ، دستاوردها، نقش ارزنده رهبری و انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد.

محمدی اظهار داشت: این انقلاب میراث خون هزاران شهید، جانباز و حاصل پایداری و مقاومت نزدیک به نیم قرن ملت ایران در برابر استبداد و استکبار جهانی است و باید به بهترین شکل ممکن از دستاوردهای آن صیانت کنیم.

معاون سیاسی با تاکید به اینکه، باید سعی شود که نقش مردم در برگزاری این جشن پررنگ باشد و برنامه های جشن و مراسمات با محوریت مردم انجام گیرند، از همه دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردمی خواست تا مجموعه عوامل و تمام ظرفیتها را در برگزاری باشکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر بکار گیرند.

محمدی به برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی  در دانشگاهها، مراکز پژوهشی و صدا و سمیا پیرامون ابعاد مختلف شکل گیری انقلاب اسلامی و مقایسه خدمات انجام گرفته درطول عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیش از انقلاب تاکید کرد.

ج/۲۳۸

 

 

 


منبع : سایت