نماینده ولی‌فقیه در استان بسیجی را دشمن شناس واقعی دانست و گفت:چشم بسیجی قرمز و رگ گردن آن‌ها متورم خواهد شد وقتی که به مقدسات توهین می‌شود.

سایت مردم استان (ک و ب)؛ حجت الاسلام ظهر امروز در سخنرانی بین الصلاتین این هفته شهر با تبریک فرا رسیدن اظهار کرد: وقتی سخن از ثبات قدم می‌شود بسیج در اذهان تداعی خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان ابراز داشت: در این ایام سایه مبارک خود را بر سر این شجره طیبه افکنده و تقارن بسیار معناداری است.

آیت‌الله ملک‌حسینی به بیان بزرگی و عظمت بسیج پرداخت و با بیان یک نمونه از این مجد و عظمت تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری مهم‌ترین فرمایشات خود را در جمع بسیجیان بیان می‌فرمایند نشان دهنده این بزرگی و عظمت است.

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزود: این نشان از لیاقت بسیجیان دارد که رهبری حرف مهم خود را در میان آن‌ها بیان می‌کند چرا که بسیج یک فکر و مکتب و منش است.

آیت‌الله ملک‌حسینی خاطرنشان کرد: بسیج بر پایه ایمان از اصالت‌های ایمانی دفاع می‌کند و در این راه ثابت قدم و استوار است.

وی با ذکر این سخن که هیچ‌گاه غیرت بی‌جا ندارد، یادآور شد: شمشیر عده‌ای در دست بصیرت آن‌ها بوده و عده‌ای دیگر سرنوشت بصیرت خود را به دست شمشیرها سپرده‌اند که بسیج افتخار دارد بدون بصیرت هیچ‌گاه دست به شمشیر نمی‌برد.

این استاد حوزه تصریح کرد: خشم بسیجی توأم با بصیرت است و شجاعت آن‌ها هنگامی متبلور می‌شود که بصیرت بر آن‌ها حکم کند.

وی بسیجی واقعی را دشمن‌شناس معرفی کرد و گفت: نخستین صفتی که یک بسیجی باید داشته باشد همین دشمن‌شناسی است که امروز در حلقه‌های صالحین به این بصیرت والا دست می‌یابند.

وی علاوه بر دشمن‌شناسی از زمان‌شناسی بسیج به عنوان صفتی دیگر یاد کرد و گفت: چشم بسیجی قرمز و رگ گردن آن‌ها متورم خواهد شد وقتی که به مقدسات توهین می‌شود.