استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خطر بزرگ حرکت کردن جلوتر از رهبری است.

 به گزارش خبرگزاری فارس از ، سید موسی خادمی عصر امروز در یادواره ۲۹ شهید دهستان ده‌برآفتاب با بیان این‌که باید به قله‌ای که شهیدان روی آن قرار دارند نگاه کنیم و همه به سوی آن جهت قدم برداریم، اظهار کرد: شهیدان متعلق به همه ملت ایران هستند.

استاندار با تجلیل از شهدای دهستان ده‌برآفتاب گفت: این دهستان با تقدیم ۲۹ شهید گلگون‌کفن به اسلام و انقلاب سهم بالایی در ترویج روحیه ایثار و شهادت دارد.

مسئول ارشد اجرایی ابراز داشت: واقعیت بزرگ این است که شهیدان در میان ما هستند و بر همه کارها نظارت دارند و امروز همه برکت موجود در ایران اسلامی به واسطه حضور آن‌ها در جامعه است.

وی گفت: شهدا به گرامی‌داشت ما نیازی ندارند بلکه ما نیازمند به برگزاری این برنامه‌ها هستیم تا بتوانیم از خوان گسترده گسترانیده شده توسط شهدا استفاده کنیم.

خادمی فرهنگ شهادت و فرهنگ شیعی را جدا از هم ندانست و افزود: فرهنگ شهادت در مکتب شیعی هیچگاه تعطیل نمی‌شود و مردم با این فرهنگ زندگی می کنند.

مسئول ارشد استانی در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهارات خود در جمع اهالی ده‌برآفتاب اظهار کرد: عزت و توسعه و گسترش ایران اسلامی از دیگر خواسته‌های شهدا بود و امروز باید به واسطه این تفکر شهیدان راه آن‌ها را برای آبادانی ایران ادامه دهیم.

خادمی فرهنگ شهادت را گزینه روی میز ایران اسلامی دانست و تأکید کرد که این گزینه توانایی مقابله و پیروزی بر همه گزینه‌های دشمنان و بدخواهان را دارد.

این مسئول جلودار چنین تفکری را مقام معظم رهبری دانست و افزود: امروز حرکت کردن جلوتر از رهبر معظم انقلاب بزرگترین خطر است هر چند که کند حرکت کردن در این راه نیز خطر محسوب می‌شود اما می‌توان لنگ‌لنگان خود را رساند.

وی به عظمت ایران اسلامی و امنیتی که اکنون دارد اشاره کرد و گفت: همه این‌ها را مدیون رهبری داهیانه مقام معظم رهبری هستیم.

خادمی با انتقاد از کسانی که دستاوردهای انقلاب را مورد هجمه قرار می‌دهند از وضعیت خوب کشور گفت و افزود: آنچه که اکنون رخ داده در راستای اقتدار ایران اسلامی تحت رهبری مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ش۳۰

منبع : فارس نیوز