مربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: با کسب ۲۰ امتیاز از ۸ بازی حضور تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج در مرحله پلی‌اف برای حضور در لیگ برتر امیدهای کشور مسجل شد.

جواد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار داشت: امروز بازی بسیار سنگینی را در برابر تیم فوتبال گهر دورود برگزار کردیم.

مربی جوان تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج افزود: در حالی که در دقیقه ۴۸ بازی ۱۰ نفره شدیم اما توانستیم با دو گل تا دقیقه ۹۰ حریف سرسخت خود را شکست دهیم.

وی ادامه داد: اما در وقت‌های اضافه بازی داور میدان با اشتباهاتی که داشت موجب شد تا دو گل از حریف خود در دقایق انتهایی دریافت کنیم و این‌گونه تیم گهر دورود از یک شکست خانگی نجات یابد.

رضایی با تبریک به همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص هواداران شهرداری یاسوج به خاطر مسجل شدن حضور این تیم در مرحله پلی‌اف لیگ برتر امیدهای کشورآ ابراز داشت: با ۲۰ امتیاز از ۸ بازی در صدر جدول قرار داریم و هیچ تیمی به این امتیاز دست نخواهد یافت.

مربی جوان تیم فوتبال امید شهرداری یاسوج در پایان با تبریک به مدیریت شهرداری یاسوج به خصوص جاوید مدیرعامل تیم، عنوان کرد: حمایت‌های بی‌شائبه کادر مدیریتی عامل اصلی پیروزی‌های پی در پی این تیم در فوتبال امیدهای کشور است.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ذ۲۰

منبع : خبرگزاری فارس