نمایشگاه بزرگ کتاب گچساران با حضور مسئولان محلی در سالن وحدت این شهرستان افتتاح شد.

 به گزار ری خبرگزاری فارس از ، اردلان زینل‌زاده پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ کتاب که با حضور فرماندار، بخشدار، رئیس آموزش و پرورش و دیگر مسئولان محلی در محل سالن وحدت برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در راستای تحقق بخشیدن به فرمان رهبری در زمینه مسائل فرهنگی، شهرداری این نمایشگاه را به عنوان نمونه فعالیت‌های اولیه در زمینه کارهای فرهنگی برپا کرد.

شهردار گچساران افزود: این نمایشگاه با پنج هزار عنوان کتاب در ۷۰ هزار جلد با موضوعات دینی، هنری، کمک آموزشی، زبان، تاریخ، نرم‌افزار و بازی‌های فکری از ۲۸ فروردین تا ۲۰ اردیبهشت دایر است.وی با بیان این‌که مقوله فرهنگ بحث مهمی بوده که طی سال‌های اخیر مقام معظم رهبری بر روی آن تأکید داشته‌اند، ابراز کرد: همه مسئولان باید بحث فرهنگ را در اولویت کاری خود قرار داده و فرمان رهبری بر مدیریت جهادی را به جد با همت مضاعف عملی کنیم.

شهردار گچساران خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی امر مهمی است که در رساندن نسل جوانان در همه زمینه‌ها به ویژه مسائل علمی در شکوفایی و باروری تاثیرگذاری بسیار داشته است.

وی گفت: شهرداری تا حد امکان با مسئولان ادارات شهرستان در زمینه برگزاری مراسم‌های فرهنگی همکاری کرده و اکنون برنامه‌هایی را برای اجرا طراحی و برنامه‌ریزی کرده است که برپایی نمایشگاه یکی از آن‌ها است.

انتهای پیام /۸۲۰۱۹/ل

منبع : فارس نیوز