سایت مردم استان (ک و ب)؛ رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد از انتشار سه جلد کتاب ملی در استان کهگیلویه و بویراحمد تا دوماه آینده خبر داد.

رضا پارسیان نژاد در نشست شورای اداری شهرستان باشت اظهار داشت: حوزه هنری به دنبال تولیدات فرهنگی است و تاکنون در این زمینه کارهای بزرگی انجام داده است.

وی ادامه داد تا پایان سال جاری سه کتاب ملی دیگر در سطح استان به چاپ خواهد رسید.

رییس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهرستان باشت دارای ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر است، خاطرنشان کرد تاکنون شاهد اقدامات بسیار ارزنده ای از هم استانی ها در شهرستان های مختلف بوده ایم که از عمده ترین آن ها می توان از اثر به یاد ماندنی«پایی که جا ماند» از سید ناصر حسینی که از فرزندان رشید استان و شهرستان باشت است نام برد. این مسئول خاطرنشان کرد سه کتابی که تا پایان امسال به مرحله انتشار می رود کتاب خاطرات آزاده رشید، فتاح محمدی با نویسندگی میترا رفیعی، خاطرات دلاور کردستان، رمضان جمعه نژاد با نویسندگی مهران مظفری و حماسه خندقیان اثر فتحعلی بزرگمهر است.

پارسیان نژاد در پایان متذکر شد: این افتخاراتی است که باید در یاد و خاطره مردم استان ماندگار شود و همه ما وسعی بر رشد و توسعه حوزه فرهنگ و هنر داشته باشیم.