فراخوان یازدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» فراخوان یازدهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد.

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار از حضور مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی ۲۲بهمن

آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی ، نماینده ولی فقیه در استان و علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیام مشترکی از حضور حماسی و پرشور مردم شریف استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قدردانی کردند.

خدمات انقلاب به مردم کهگیلویه و بویراحمد بی نظیر است

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات بی‌نظیر انقلاب گفت: خدمات رژیم پهلوی به مردم کهگیلویه و بویراحمد به اندازه کمک یک ماهه کمیته امداد نبود.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

پاسخ دندان شکن مردم به دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه دهدشت گفت: حضور ملت تاکنون توطئه‌های دشمن را شکسته و ۲۲ بهمن باز هم پاسخ دندان شکن به دشمن خواهیم داد.

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در استان اعلام شد

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر‌ها و مناطق مختلف کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.

موفقیت های کشور نتیجه پایبندی به آرمان های انقلاب است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: موفقیت های چهار دهه اخیر کشور در تمامی عرصه ها نتیجه پایبندی و عمل به آرمان های متعالی نظام و انقلاب است.

نقش بی‌بدیل رسانه ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های ما به ویژه صدا و سیما در زمینه خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش بی بدیلی دارند.

برای برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب هیچ‌گونه اعتباری پیش‌بینی نشده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب هیچ‌گونه اعتباری پیش‌بینی نشده ادارات از اعتبارات خودشان هزینه می‌کنند در حالی که انتظار می‌رفت استانداری مبلغی برای این موضوع در نظر می‌گرفت.

دلایل عدم اعلام برائت ساکتین فتنه مشخص شود

امام جمعه گچساران با ارائه توضیحاتی در مورد اتفاقات ۹ دی در این شهرستان ، گفت: باید مشخص شود که ساکتین فتنه چه کسانی هستند و چرا اعلام برائت نمی کنند.

واکنش شورای هماهنگی تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد به حواشی راهپیمایی ۹ دی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به حواشی راهپیمایی حماسه ۹ دی در گچساران واکنش نشان داد و گفت: این حرکت رخ داده در مراسم گچساران غلط بود، آن را تایید نمی‌کنیم و جزو برنامه نبود و نباید به پای مردم ولایی و جریان‌های انقلابی شهر گچساران نوشته شود. کسانی که الان علیه شعار سر داده موضع‌گیری می‌کنند که البته موضع گیری‌شان هم درست است، چرا مقابل تخریب شخصیت هاشمی در زمان حیاتش که او را عالیجناب سرخپوش و عامل قتل‌های زنجیره‌ای معرفی می‌کردند موضع‌گیری نداشتند؟

حضور اقشار مختلف مردم در مراسم ۹ دی نماد وحدت و همدلی است

معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: حضور تمامی اقشار در مراسم ۹ دی نمونه بارز نماد وحدت و همدلی است.

حضور مردم در حماسه ۹ دی سبب اقتدار ایران در دنیا شد

امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه حضور ملت ایران در حماسه ۹ دی سال ۸۸ سبب اقتدار ایران در دنیا شد، گفت: ملت ایران باید همیشه هوشیار و آگاه باشند و بدانند که دشمنان لحظه‌ای از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران دست بر نمی‌دارند.

استاندار با مسئولان سهل انگار در برگزاری مراسم مقدماتی یوم الله ۹ دی برخورد کند

امام جمعه قلعه رئیسی گفت: انتظار است استاندار محترم به مسئولینی که در برگزاری مراسم مقدماتی ۹ دی کوتاهی و سهل انگاری کردن حتی یک بنر راجع به یوم الله ۹ دی نصب نکردند، برخورد کنند.

امام جمعه باشت: فتنه ۸۸ و فتنه گران نباید فراموش شوند

امام جمعه باشت گفت: هیچ گاه نباید فتنه گران فراموش شوند زیرا عده ای سعی می کنند واژه فتنه فراموش شود ولی تا جان در بدن داریم و نفس می کشیم نه این کلمه را فراموش می کنیم و نه سران فتنه و نه حامیان فتنه را.

معاون قوه قضاییه سخنران مراسم ۹ دی در یاسوج است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم ۹ دی یاسوج با سخنرانی هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار می‌شود.

حضور ۲۰۰ روحانی در مناطق روستایی استان

حجت الاسلام حمید برازش اظهار داشت: ۳۰۰ روحانی در مناطق روستایی و شهری این استان جهت انجام کار تبلیغی و فرهنگی حضور دارند.

فعالیت بیش از ۱۵ خانه عالم در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد

بیش از ۱۵ خانه عالم در روستا‌های کهگیلویه و بویراحمد در حال ساخت است.

فرهنگ سازی زمینه عبور از وضعیت فعلی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد

رئیس شورای شهر یاسوج در دیدار با امام جمعه یاسوج ضمن تسلیت اربعین حسینی و آرزوی سلامتی برا ایشان اظهار داشت: با فرهنگسازی درست می‌توانیم از وضعیت فعلی شهر که زیبنده شهرمان نیست عبور کنیم و به مسیر درستی که در حال ریل گذاری است برسیم.

جشن بزرگ در شهرستان لنده به روایت تصویر

سه شنبه شب در شهرستان لنده جشن با شکوهی برگزار شد.

صفحه 1 از 2 ... 12