فراخوان یازدهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»

دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» فراخوان یازدهمین دوره این رویداد سینمایی را منتشر کرد.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

پاسخ دندان شکن مردم به دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه دهدشت گفت: حضور ملت تاکنون توطئه‌های دشمن را شکسته و ۲۲ بهمن باز هم پاسخ دندان شکن به دشمن خواهیم داد.

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در استان اعلام شد

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر‌ها و مناطق مختلف کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.

برگزاری ۱۰۰ محفل انس با قرآن کریم در دهه فجر

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۱۰۰ محفل انس با قرآن کریم در مساجد، مدارس و محلات با همکاری آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.

فعالیت ۷۰۰ خانه قرآنی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰۰ خانه قرآنی در سطح استان داریم،گفت: راه اندازی این خانه‌های قرآنی به عنوان یکی از رویکردها و عملکردهای بارز و قابل توجه هستند.

نقش بی‌بدیل رسانه ها در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های ما به ویژه صدا و سیما در زمینه خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش بی بدیلی دارند.

برای برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب هیچ‌گونه اعتباری پیش‌بینی نشده است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب هیچ‌گونه اعتباری پیش‌بینی نشده ادارات از اعتبارات خودشان هزینه می‌کنند در حالی که انتظار می‌رفت استانداری مبلغی برای این موضوع در نظر می‌گرفت.

دلایل عدم اعلام برائت ساکتین فتنه مشخص شود

امام جمعه گچساران با ارائه توضیحاتی در مورد اتفاقات ۹ دی در این شهرستان ، گفت: باید مشخص شود که ساکتین فتنه چه کسانی هستند و چرا اعلام برائت نمی کنند.

امام جمعه باشت: فتنه ۸۸ و فتنه گران نباید فراموش شوند

امام جمعه باشت گفت: هیچ گاه نباید فتنه گران فراموش شوند زیرا عده ای سعی می کنند واژه فتنه فراموش شود ولی تا جان در بدن داریم و نفس می کشیم نه این کلمه را فراموش می کنیم و نه سران فتنه و نه حامیان فتنه را.

فعالیت ۷۰۰ خانه قرآنی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از فعالیت ۷۰۰ خانه قرآنی در استان خبر داد.

معاون قوه قضاییه سخنران مراسم ۹ دی در یاسوج است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم ۹ دی یاسوج با سخنرانی هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار می‌شود.

گزارشی خودمانی از راهپیمایی مردم یاسوج که حماسه ساز شد

اعلام کردند که پنج شنبه رأس ساعت ۱۰ صبح از میدان هفت تیر تا میدان امام حسین، روز پنج شنبه ۱۴ دیماه راهپیمایی خواهد بود. لحظه ای که بی صبرانه شوق دیدن آن را داشتم. نمی دانم چرا؛ ولی یک حسی به من می گفت که این راهپیمایی حتما متفاوت خواهد بود.

برگزاری راهپیمایی برای انزجار از دشمن آشوب گر فردا در سراسر استان

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان ابراز داشت: فردا ساعت ۱۰ صبح راهپیمایی برای انزجار از دشمنان آشوب گر در استان برگزار می شود.

برگزاری راهپیمایی در دهدشت در روز پنجشنبه علیه اغتشاشات اخیر

امام جمعه دهدشت خبر داد: در جهت محکوم نمودن اغتشاشات اخیر در سطح کشور مراسم راهپیمایی در شهر دهدشت روز پنج‌شنبه ۱۴ دی ماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل دفتر امام جمعه این شهر به سمت میدان امام حسین(ع) برگزار خواهد شد.

امام جمعه یاسوج:عناصر خود فروخته داخلی نقش پیاده نظام را در فتنه ۸۸ داشتند

آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی ظهر جمعه در خطبه‌ های نمار جمعه این هفته یاسوج ابراز داشت: فتنه ۸۸ طراحی دشمنان خارجی بود که فریب خوردگان داخلی پیاده نظام آن‌ ها شدند.

برگزاری جشنواره بزرگ قرآنی در ۸ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد

رضا خردمند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره بزرگ قرانی در ۱۱ عنوان شامل حفظ و مفاهیم، داستان، شعر، پایان نامه، تئاتر خیابانی، خوشنویسی، تواشی، طراحی، هنرهای تجسمی، نقاشی و عکاسی در ۸ شهرستان این استان برگزار می‌شود.

۱۴ اثر ارزنده در حوزه ادبیات پایداری استان به چاپ رسید

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات حوزه برای چاپ تعداد ۱۴ اثر اشاره کرد و گفت: این آثار مربوط به خاطرات رزمندگان، آزادگان و ایثارگران است که در مراحل مختلف از گردآوری تا کارشناسی قرار دارند.

فراخوان دومین جشنواره ی شعر و داستان «افتو»+جزئیات

حوزه ی هنری استان کهگیلویه و بویراحمد زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی اقدام به برگزاری جشنواره ی شعر و داستان «افتو» در روزهای آتی خواهد کرد.

نمایشگاه پوستر خوشنویسی در حوزه هنری یاسوج برپا شد+تصاویر

یاسوج ۲۴: با تلاش و همت حوزه ی هنری سازمان تبلیغات استان کهگیلویه و بویراحمد،‌نمایشگاه عکس خوشنویسی به مناسبت سالگرد حسین پناهی در حوزه ی هنری یاسوج برپا شده است.

صفحه 1 از 2 ... 12