مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمدگفت: پیگیری این شرکت برای تامین نفت سفید مورد نیاز خانوارهای روستایی که گاز طبیعی ندارند تمامی اقدامات و برنامه ریزی های ذخیره سازی انجام و هیچ گونه کمبودی جهت روستاهای سردسیر استان برای تامین سوخت مورد نیاز مشاهده و گزارش نشده است.

به گزارش یاسوج۲۴ ؛ با اشاره به بارش برف سنگین در بیشتر نقاط استان بخصوص روستاهای تابعه ناحیه مرکزی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی کارکنان منطقه عملیات به روستاههای سردسیر وصعب العبور ناحیه مرکزی به نحو مطلوب در حال انجام بوده و حتی برف و یخبندان هم نتوانست در وقفه ایجاد نماید.

 

وی گفت: اهالی روستا‌ها و در صورت مشاهده گرانفروشی می‌توانند آن را به طور حضوری یا از طریق سامانه تلفن گویای ۱۲۴ اطلاع دهند تا رسیدگی لازم در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 

مسعودی ابراز داشت: سهمیه ماهانه نفت سفید خانوار‌های یک تا چهار نفره روستایی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد ۲۲۰ لیتر و سهمیه خانوار‌های بالای چهار نفر نیز ۴۴۰ لیتر در ماه است.

 

وی افزود: ۲۵۰ نفر کار توزیع نفت سفید در روستا‌ها و مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.

 

سال گذشته میزان مصرف نفت سفید در کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ میلیون و ۸۰۱ هزار لیتر بوده که نسبت به سال ۱۳۹۵ کاهش ۱۴ درصدی داشت.

 

انتهای پیام/ح