شهرام مهدوی مطلق ظهر چهار شنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دومین تیم دانشجویان جهادگر اسنان به سرپرستی و مدیریت معاون سازندگی بسیج دانشجویی به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام میشوند.

یاسوج۲۴: شهرام مهدوی مطلق ظهر چهار شنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دومین تیم دانشجویان جهادگر اسنان به سرپرستی و مدیریت معاون سازندگی به غرب کشور اعزام میشوند.

وی با بیان اینکه این تیم تخصصی متشکل از ۱۵ دانشجوی برادر و متخصص در زمینه‌ های مختلف عمرانی و فنی بوده ابراز کرد: این گروه طی مراسمی توجیح و به سمت مناطق شناسایی شده توسط قرارگاه سازندگی سپاه فتح در منطقه سرپل ذهاب اعزام شدند. 

مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تیم جهادگر دانشجویی که در ابتدای حادثه به منطقه اعزام شدند توانستند نقش خوبی ایفا کنند خاطر نشان کرد: کاره این دانشجویان شناسایی نیازمندان ساماندهی آنها و انتقال دادن زلزله زدگان از محل اقامت اظطراری به محل اسکان موقت است.

مهدوی در ادامه بیان کرد: انجام فعالیت‌ های گروه‌های جهادگر دانشجویی زیر نظر این قرارگاه قرار دارد و اولویت آنها خدمت رسانی و پیش برد برنامه‌ های مد نظر این سازمان می‌باشد. 

این مسئول ضمن تشکر از اعلام آمادگی دانشجویان و گروه‌ های دانشجویی در دانشگاه‌ های استان برای حضور و خدمت رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه ادامه داد: اعلام آمادگی، اعزام و حضور حماسی دانشجویان در این صحنه، یادآور پیشتازی دانشجویان در طول تاریخ این ملت می‌باشد و تجربیات گذشته بیان گر این امر است. 

وی اظهار داشت: اعزام دانشجویان یادآور حضور دانشجویان در صحنه های مختلف دفاع مقدس است و امیدواریم دانشجویان از این ماموریت نیز سربلند خارج شوند./تسنیم