آغاز سری جدید توزیع گوشت و مرغ منجمد در کهگیلویه و بویراحمد+ جزئیات

رئیس شرکت پشتیبانی امور دام کهگیلویه و بویراحمد گفت: دور جدید توزیع گوشت و مرغ منجمد در استان آغاز می‌شود.

۲۰ واحد صنفی متخلف در قلعه رئیسی به تعزیرات معرفی شدند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: ۲۰ متخلف بخش قلعه رئیسی شهرستان کهگیلویه به دلیل گران‌فروشی، کم فروشی وعدم درج قیمت به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

خوب و بد تزریق گوشت وارداتی به بازار یاسوج

در طول هفته گذشته دو محموله گوشت گرم و منجمد به بازار استان تزریق شد هر چند که به مانند مسکنی جهت تعادل و تنظیم بازار بود اما در استانی که هنوز زندگی عشایری و پرورش دام و تولید گوشت در آن هست چنین کمبودی تنها بی‌تدبیری مسؤولان را نشان می‌دهد.

امام جمعه چرام؛ توان نظارت بر بازار را ندارید، کنار بروید

امام جمعه چرام در خطبه‌های نماز جمعه با انتقاد از عملکرد اداره صنعت، معدن وتجارت در زمینه گرانی وعدم مدیریت بازار گفت: اگر توان نظارت بر بازار را ندارید می‌توانید کنار بروید تا افرادی که میتوانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت گذاری شوند.

نمایشگاه لوازم خانگی، فرش ماشینی و لوستر در یاسوج دایر شد+تصاویر

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاون فرماندار بویراحمد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان، نمایشگاه لوازم خانگی و آشپزخانه، فرش ماشینی و لوستر در سالن مصلی امام خمینی(ره) یاسوج برگزار شد.

تزریق ۱۰ تن گوشت قرمز منجمد به بازار کهگیلویه و بویراحمد

معاون سازمان صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تزریق ۱۰ تن گوشت قرمز منجمد دولتی به بازار استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

آشفتگی بازار ماهی و خواب زمستانی بازرسان صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد!

بازار کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهر یاسوج حال و روز خوشی ندارد به گونه‌ای که قیمت ماهی در یاسوج افزایش زیادی داشته است.

توزیع ۴ تن گوشت گرم گوسفندی در بازار یاسوج

با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۴ تن گوشت گوسفندی گرم خارجی با قیمت ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار یاسوچ توزیع شد.

معرفی ۱۵ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه از شناسایی و معرفی ۱۵ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به تعزیرات حکومتی خبر داد.

رهایی بازار گوشت در کهگیلویه و بویراحمد به حال خود

۱۵ روز پیش قصابان یاسوجی با هدف افزایش قیمت گوشت از عرضه گوشت قرمز خوداری کرده‌اند ولی هنوز متولی بازار تدبیری چاره نکرده است.

ورود مدعی العموم به وضعیت بازار کهگیلویه و بویراحمد؛ مدیرکل صنعت معدن وتجارت استان احضار و تفهیم اتهام شد

مدیرکل صنعت معدن وتجارت استان به دلیل عدم انجام وظایف قانونی و جلوگیری از اجرای قانون دربحث نظارت بربازار و واحد‌های تولیدی احضار و تفهیم اتهام شد.

گزارش// «شونشینی» یاسوجی‌ها در شب یلدا چقدر تمام می شود؟

«شب یلدا» برای ایرانیان تداعی کننده شبی سرشار از نعمت میوه، آجیل و خوراکی های متنوع در کنار قصه‌گویی و حافظ خوانی اقوام و آشنایان است که بلندترین شب سال را به کوتاهی می‌کشاند، اما به نظر می رسد افزایش قیمت‌ها در سال جاری دورهمی ایرانیان را تحت الشعاع قرار داده است .

معرفی ۵ قصاب متخلف در شهرستان کهگیلویه به تعزیرات حکومتی

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: ۵ قصاب این شهرستان به دلیل گران‌فروشی گوشت قرمز به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

هشدار دیودیده به گرانفروشان گوشت قرمز در کهگیلویه و بویراحمد؛ به تعزیرات معرفی می شوید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای فروشندگان گوشت قرمز بیشتر از نرخ مصوب فرم بازرسی تکمیل و به عنوان متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد راهی زندان شد

سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد دستگیر و راهی زندان شد.

اشتغال زایی برای بیش از ۴۰۰ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال ۲۲ پروانه بهره‌برداری صنعتی با اشتغالزایی ۴۸۳ نفر در این استان صادر شده است.

توسعه بازار های بدهی دولت روشی مناسب برای رونق کسب و کار

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج اظهار داشت: توسعه بازار های بدهی دولت روشی مرسوم در دنیا برای رونق کسب و کار است.

۸۰ پرونده تخلفاتی نانوایی های استان در دست پیگیری است

شهروندان یاسوجی از بی کیفیتی نان و نانوایی های که نان نپخته به مردم تحویل می دهند، گلایه مند هستند.

تخلف بیش از ۱ میلیاردی اصناف در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: ارزش ریالی تخلفات صنفی تاکنون مبلغ ۱ میلیارد و ۶۸۹ میلیون و ۶۱۲ هزار ریال است.

سهم ۴ هزار میلیاردی کهگیلویه و بویراحمد برای احیای اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه وبویر احمد گفت: سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از مجموع بیش از ۱۶۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات تخصیصی برای احیای واحد های راکد و نیمه فعال تولیدی و صنعتی در کشور در سال گذشته افزون بر چهار هزار و ۵۰ میلیارد ریال بود.

صفحه 1 از 3 ... 123