۱۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهری یاسوج افزوده شد

شهردار یاسوج گفت:۱۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهری یاسوج افزوده شد که با تحقق ورود این اتوبوس ها، افزایش ۵۰ درصدی اتوبوس ها را شاهدیم.

اعتراض غرفه داران جمعه بازار یاسوج نسبت به جابجایی/ بازاریان:۹۰ میلیون تومان را نمی توانیم تهیه کنیم

جمعی از غرفه داران جمعه بازار یاسوج امروز برای نشان دادن اعتراض خود جلوی شهرداری آمدند و نسبت به جا به جایی بازار روز اعتراض کردند.

یاسوج شهری با پیاده رو و پیاده راه های نامناسب

یا نه اینکه مدیران شهری باید در قبال همه معضلات شهری پاسخگو باشند؟؟ اما این مردم هستند که باید جور همه ی این بی تدبیری ها را بکشند
مرکز شهر به عنوان هسته ی اصلی شهر که عمده فعالیت شهروندان در آن شکل میگیرد فارغ از هرگونه امکانات برای رفع نیاز های اولیه شهروندان میباشد

وعده های پوچ شهرداری یاسوج/علت بر هم زدن جو جلسه ی مسئولان شهرداری توسط مردم چه بود؟

آیین کلنگ‌زنی ۴۵ متری شهر یاسوج که با حضور مسوولان برگزار شد، در ابتدای این برنامه اعتراضات شدید مردمی جو برنامه را به هم زد.

وقتی دولت نمیتواند شغلی ایجاد کند سنگ اندازی هم نکند/ گلایه های رانندگان تاکسی یاسوجی

برخی رانندگان تاکسی دارای گواهینامه پایه سوم در شهر یاسوج نسبت به برخورد سازمان حمل و نقل و بار استان به خاطر نداشتن خط و گواهینامه پایه دوم اظهار نارضایتی کردند.

پسر میلیاردری که دستمال کاغذی میفروشد

حجت‌الاسلام سید علی فتح میرمحمدی اظهار داشت: فردی را در یاسوج می‌شناسم که ۳ خانه دارد و در حالی نیاز مالی ندارد فرزندش سر چهار راه دستمال کاغذی می‌فروشد و در این زمینه نیز تلفنی با پدر کودک کار صحبت کردم ولی راه به جایی نبرد.

ضرورت ساماندهی وانت بار های میوه فروش در سطح شهر یاسوج

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: وانت بارهای میوه فروش چهره پایتخت طبیعت ایران را زشت کرده و به یک معضل تبدیل شده است که انتظار می‌رود مدیریت شهری بیشتر نسبت به رفع این مشکل چاره جویی کند.

توسعه زیر ساخت های گردشگری در استان

هستن مقدم ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با تحقق این طرح، توسعه گردشگری و رفع مشکلات در حوزه زیرساخت های گردشگری را در پی خواهد داشت.

آمادگی کامل ستاد بحران یاسوج جهت جلوگیری از حوادث احتمالی ناشی از بارندگی

شهردار یاسوج اظهار داشت: ستاد بحران شهرداری یاسوج برای جلوگیری از حوادث احتمالی در بارندگی ها در آمادگی کامل بسر می برد.

نابسمانی های شهری در شهر نقره ای یاسوج

شهر یاسوج که به دلیل استفاده زیاد از ایزوگام به شهر نقره ای معروف شده است، این روزها نابسمانی های گسترده ای را در خود تجربه می کند. شهردار یاسوج در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، برای رسیدگی به این نابسمانی ها، سایر دستگاه های اجرائی را به همکاری دعوت می کند.

شهردار یاسوج از گره ها و نقاط حادثه خیز این شهر بازدید کرد

بارش‌های اخیر شهر یاسوج، باعث شد که شهردار یاسوج، به بازدید از گره‌ها و نقاط حادثه خیز این شهر اقدام کند و رفع نقاط حادثه‌خیز شهری و مشکلات شهروندان در هنگام بارندگی را در الویت های کاری خود قرار دهد.

حاشیه نشینی یکی از معضلات جدی مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد

شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه افزایش حاشیه نشینی در یاسوج به یک معضل تبدیل شده است افزود: تقویت زیر ساخت ها و مدیرت مناسب باعث بهبود خدمات به حواشی شهرها میشود.

پیشرفت ۷۰ درصدی پارک اسکان یاسوج/ دیگر شاهد اسکان در بلوار های شهر نخواهیم بود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۷۰ درصدی پارک اسکان یاسوج از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور خبر داد.

اخراج بیش از ۱۰۰ نیروی استخدام شده بدون ضابطه در شهرداری های استان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه وبویراحمد از اخراج بیش از ۱۰۰ نیروی استخدام‌شده بدون ضابطه، از سال ۹۲، که بیش از ۳۰ نفر آن در شهرداری یاسوج است، خبر داد.

پلی در ۱۵ کیلومتری یاسوج که هر لحظه امکان ریزش آن وجود دارد+عکس

در ۱۵ کیلومتری شهر یاسوج در مسیر جاده یاسوج به اصفهان، پلی قرار دارد که پایه های وسط  آن چند سال قبل در اثر طغیان رودخانه فرو ریخته و اکنون این پل بدون پایه معلق است.

فوری: فرماندار بویراحمد دستور جمع آوری دستفروشان را صادر کرد!

فرماندار شهرستان بویراحمد وانت بارهای میوه فروشی و دستفروشان را از عاملین اصلی بار ترافیکی مرکز استان عنوان و خاطرنشان کرد: پلیس راهنمایی ورانندگی با شهرداری نسبت به جمع آوری و مدیریت این معضل باید مشارکت بهتری داشته باشند.

شهرداری یاسوج به دنبال عوارض گرفتن است/آمادگی واگذاری غرفه های جمعه بازار را داریم

سرمایه‌گذار پروژه بازار سنتی، محلی و گردشگری یاسوج اظهار کرد: ما از همین امروز آمادگی واگذاری غرفه‌ها به فعالین در جمعه بازار فعلی یاسوج را داریم.

سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاه یاسوج به کجا رسیده است؟/گزارش

بر طبق این گزارش مسئله ی خوابگاه ها و علی الخصوص سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاه یاسوج این چند روزه سر و صدای زیادی را در سایت های خبری محلی و کشوری مرتبط با استان به وجود آورد که موجبات نارضایتی دانشجویان را از این وضعیت ایجاد کرده است.

استاندار: باید توریست ها را به آسانی وارد استان کنیم/جلسه ی تودیع و معارفه ی شهردار یاسوج با حکم وزیر کشور برگزار شد/گزارش

آیین تودیع و معارفه ی شهردار جدید یاسوج آقای نستهن مقدم و تقدیر از دکتر جاوید شهردار سابق یاسوج در سالن حکیم جرجانی علوم پزشکی برگزار شد.

گزارش تصویری از جلسه ی تودیع و معرفه ی شهرداران یاسوج

جلسه ی تودیع و معارفه دو شهردار سابق و جدید یاسوج پیش از ظهر ۱۵ مهر در سالن حکیم جرجانی یاسوج با حضور استاندار و فرماندار بویراحمد برگزار شد.

صفحه 1 از 6 ... 12345...آخرین »