کشت برنج در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ممنوعیت کشت برنج در سراسر کشور خواستار تدوین طرح کشت جایگزین برنج از سوی متولیان امر در استان شد.

قابل توجه مسؤولان؛ شرنگ‌رنگ، روستایی که ۵ ماه از سال راه دسترسی ندارد

شرنگ‌رنگ در ۱۶ کیلومتری شهر دیشموک قرار گرفته که به علت خاکی بودن به مدت ۵ ماه از آبان ماه تا اردیبهشت مسدود می‌شود.

آغاز آبرسانی به ۱۰۵ روستای شهرستان باشت با مشارکت سپاه فتح

آئین کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۱۰۵ روستای شهرستان محروم باشت با حضور رئیس آب و فاضلاب کشور، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده سپاه فتح و برخی از مسئولان استانی برگزار شد.

تجلیل از مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در دیشموک

رئیس کتابخانه عمومی دیشموک گفت: مسؤول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در دیشموک به جهت ایجاد فضای مطالعه مناسب برای کودکان در کتابخانه عمومی قدردانی شد.

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در استان اعلام شد

مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر‌ها و مناطق مختلف کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.

بهره برداری از ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر امسال

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر امسال از یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران بهره برداری خواهد شد.

زیلایی همچنان چشم انتظار اجرای مصوبات

یک سال پس از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زیلایی و تخصیص ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این دهستان، دستگاه های اجرایی از عدم تخصیص اعتبار سهم استانداری و معاونت مناطق محروم رئیس جمهور گلایه می کنند.

گازرسانی به ۴۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم‌اکنون عملیات گازرسانی به ۱۸۰ روستای استان در حال انجام است که از این تعداد گازرسانی به بیش از ۴۰ روستا در دهه فجر امسال آغاز می‌شود.

معاون ‌وزیر کشور: بابت محرومیت کهگیلویه و بویراحمد با ‌این همه ظرفیت خدادادی‌ متاسفم!

معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: از عملکرد خودم و همه مدیران بابت محرومیت کهگیلویه و بویراحمد با ‌این همه ظرفیت خدادادی‌ متاسفم.

توزیع اعتبارات در استان کهگیلویه وبویراحمد ناعادلانه است

رئیس شورای شهر دهدشت با بیان اینکه نگاه مسئولان چه در سطح کلان و چه در سطح استان نسبت به شهرستان کهگیلویه نگاهی همراه با عدالت نیست، گفت: توزیع اعتبارات در استان کهگیلویه وبویراحمد عادلانه نیست.

روزانه نزدیک به ۱۶۰ تن زباله در یاسوج تولید می شود/گزارشی از وضعیت تولید نابسامان زباله در «دشت روم»

همین چند روز قبل بود که آتش زدن زباله های منطقه دوپشته دشت روم باعث شد دود غلیظی آسمان شهر یاسوج و سرآبتاوه را بگیرد.

آب رسانی به ۱۷ روستای شهرستان باشت

شهرستان باشت با وسعت بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ کیلومتر مربع در جنوب شرقی کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۲۲ روستا، یک شهر و ۲ بخش است.

نامه ای به بخشدار لوداب

از اینکه برای یکبار که شده عینک سیاسی را برداشتید و به عنوان بخشدار زبان گلایه از بی توجهی های دوستان خودگشودید جای تقدیر دارد و در این موضوع این یک امتیاز را از تمام بخشداران قبلی بیشتر دارید . احسنت…

مجتمع چند منظوره آرامستان شهرداری سوق ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

شهردار سوق گفت: مجتمع چند منظوره آرامستان شهرداری سوق ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

روضه‌خوانی بخشدار سوق در مظلوم‌نمایی دولت تدبیر

در نشست هماهنگی که با موضوع برنامه‌ریزی بزرگداشت روز خبرنگار برگزار شده بود خبرنگاران از اینکه مظلوم‌تر از آن‌ها هم کسی وجود دارد نسبت به وضعیت خود امیدوار شدند.

جلسه شورای اداری بخش سوق یا نشست و محفل دوستانه

در نشست شورای اداری با حضور عدل هاشمی پور چرا از بین مسئولین ادارات بخش سوق فقط رئیس یک اداره دعوت شود و رؤسای ادارات دیگر دعوت نشدند؟ یعنی بخش سوق در زمینه های برق، گاز،مخابرات،بهداشت درمان ، بانکداری و….. مشکل و معضلی ندارد؟

اولین نقد به بخشدار پذیرای نقد چرام

ادبیات بخشدار جدید ادبیات افراد تازه کاردر عرصه سیاست بود،اگر کسانی که سقف اصلاح طلبی و اصولگرایی برای آنها کوتاه باشد و قصد خدمت به مردم داشته باشند جایگاه آنها در دستگاه تحت نظر شما کجاست؟