زیلایی همچنان چشم انتظار اجرای مصوبات

یک سال پس از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زیلایی و تخصیص ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این دهستان، دستگاه های اجرایی از عدم تخصیص اعتبار سهم استانداری و معاونت مناطق محروم رئیس جمهور گلایه می کنند.

ارائه خدمات متنوع سازمان تامین اجتماعی به بیمه‌شدگان

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در میان سازمان‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای، سازمان تامین اجتماعی متنوع‌ترین خدمات را ارایه می‌کند و بیمه‌شدگان با توجه به نوع بیمه و نرخ‌های پرداختی تا ١٨ نوع خدمت را از این سازمان دریافت می‌کنند.

طرح بیمه اختیاری تا رسیدن به شرایط بازنشستگی اجرایی می شود

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسانی که بیمه آنها قطع شده، می توانند بیمه خود را به صورت اختیاری تا رسیدن به شرایط بازنشستگی ادامه دهند.

رتبه برتر شعبه تامین اجتماعی یاسوج در رعایت حقوق شهروندی

شعبه تامین اجتماعی یاسوج در زمینه رعایت حقوق شهروندی رتبه اول را به دست آورد .

استاندار: بیماران بیمارستان «شهدای گمنام» داغ چندین ساله خود را امروز فریاد زدند

استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: بیماران بیمارستان شهدای گمنام یاسوج از وضعیت خدمات دهی این بیمارستان گلایه کردند و داغ چندین ساله خود را امروز فریاد زدند.

ازدواجی که با تلگرام صورت گرفت و با تلگرام نیز پایان یافت

فعالیت بیش از حد در فضای مجازی خصوصاً شبکه اجتماعی تلگرام در خانواده‌های امروزی ارتباطات عاطفی را به حداقل رسانده و مشکلاتی را برای خانواده ها بوجود آورده است.

حضور ۲۰۰ روحانی در مناطق روستایی استان

حجت الاسلام حمید برازش اظهار داشت: ۳۰۰ روحانی در مناطق روستایی و شهری این استان جهت انجام کار تبلیغی و فرهنگی حضور دارند.

مهلت ۳۰ روزه اعتراض به بدهی های حق بیمه کارفرمایان استان

عباس نورمحمدی با اشاره به اینکه پرداخت به موقع حق بیمه‌ ها از سوی کارفرمایان ضامن اجرای تعهدات این سازمان است ادامه ابراز داشت: بدهی کارفرمایان در شهرستان گچساران ۲۸۰ میلیارد ریال است.

نماینده مردم بویراحد و دنا: معدل فکری مردم از معدل فکری مسئولان بالاتر است

 غلام‌ محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: من گفته‌ام معدل فهم مردم از معدل فهم مسئولان بالاتر است و بهره هوشی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم دنیا بیشتر است.

نرخ بیکاری ۱۳ درصدی در استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نرخ بیکاری در سال جاری در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۲٫۹۶ درصد بوده است.

اعلام آمادگی دو سازمان کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به زلزله زدگان

دو سازمان تامین اجتماعی و آبفای روستایی با رضایت کامل یک روز از حقوق خود را برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دادند.

وجود بیش از ۵۰۰ هزار بیمه شده در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ۵۲۴هزار بیمه شده در سطح این استان داریم که از این تعداد ۳۴۳ هزار نفر روستایی، ۹۸ هزار نفر کارمندی، ۳۴هزار نفر سایر اقشار (مدد جویان بهزیستی، جانبازان، خانواده شهدا و طلاب حوزه علمیه) هستند.

۳۴۳ هزار روستایی تحت پوشش بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد قرار دارند

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۲۴ هزار بیمه شده در سطح این استان داریم که دفترچه بیمه سلامت دارند و از این تعداد ۳۴۳ هزار نفر روستایی هستند.

۵ هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بیمه روستائیان و عشایر قرار گرفتند

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵ هزار زن کهگیلویه و بویراحمدی زیر پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار خواهند گرفت.

احکام مستمری جانباختگان فولاد بویراحمد صارد شد

با همکاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، احکام مستمری ۲ نفر از جان باختگان حادثه مجتمع تولید فولاد بویراحمد در سریع ترین زمان و بدون مراجعه خانواده های آنان صادر شد.

کارفرمایان بدهکاربرای بخشودگی جرائم به شعب تامین اجتماعی مراجعه کنند

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارفرمایان بدهکار واحدهای صنفی، کشاورزی و پیمانکاری تا ۱۹ دی ۹۲ برای بخشودگی جرایم ۱۰۰ درصدی به شعب تامین اجتماعی مربوطه مراجعه کنند.

کمبود نیروی متخصص بیماری مزمن استان است

مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اشاره به مشکل تامین اجتماعی در تامین نیروی متخصص گفت: بیماری مزمن این استان، کمبود نیروی متخصص است.