گزارش تصویری/نمایش تئاتر لری در آمفی تئاتر اداره ی ارشاد یاسوج

در بیست و نهمین جشنواره ی استانی کهگیلویه و بویراحمد که در سه شهرستان دهدشت، گچساران و یاسوج در حال برگزاری است، کارگردانان تئاترهای خود را به نمایش عموم گذاشته اند.

مدیران نمی توانند خبرنگار را مورد عتاب قرار دهند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه ضمن حمایت از حرفه ی خبرنگاری و کم توجهی به این قشر فعال، از عدم تعیین و تکلیف برخی مدیران در نشست با خبرنگاران سخن به میان آورد.

ساخت بزرگترین «مجتمع فرهنگی هنری» کشور در یاسوج+جزئیات

رضا دهبانی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ساخت بزرگترین تالار فرهنگی هنری با زیربنای ۲۲ هزار متر مربع در یاسوج خبر داد.

نمایش تئاتر «زیر باران تو را می خوانم» در یاسوج+زمان و مکان

یاسوج ۲۴// تئاتر «زیر باران از تو می خوانم» امروز عصر در سالن اداره ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

دولت یازدهم به اعتبارات حوزه ی قرآنی کم توجهی کرده است

یاسوج ۲۴// اصغر امیرنیا در نشست شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در دولت یازدهم یک جریان قرآنی در استان‌های کشور راه‌اندازی شد، اظهار داشت: اعتبارات قرآنی در سطح کشور کاهش پیدا کرده است.

به دنبال تخریب هنرمندان استان …

هنرمندان نیز چنین وضعیتی دارند و علاوه بر اینکه حمایت چندانی از آن‌ها نمی‌کنیم به دنبال تخریب آن‌ها نیز هستیم و چه انگ‌ها که به آن‌ها نمی‌زنیم…

گروه موسیقی سنتی «راح نواز» در یاسوج کنسرت برگزار کرد+تصاویر

یاسوج ۲۴: گروه موسیقی سنتی روح نواز چهارشنبه شب در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یاسوج برای عموم دو سانس کنسرت برگزار کرد. در زیر گزارش تصویری این کنسرت را ببینید.  

همایشی که حاشیه ای مهم تر از متن داشت!+گزارش تصویری

یاسوج ۲۴// همایش روز خبرنگار به مناسبت شهادت شهید محمود صارمی در اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. جلسه ی خاصی بود. از تیکه انداختن های سیاسی تا کودک خردسالی که سوژه ی عکاسان شده بود!

دهبانی پور: من مستبد نیستم!/خانه ی مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد

یاسوج ۲۴//مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: روند برگزاری تجلیل از خبرنگاران را امسال به سبک دیگری که اول نمایندگانی از سمت خبرنگاران بیایند و صحبت کنند و بعد مسئولین، انجام دادیم و این نشان از آن دارد که ما مستبد وار به قضیه نگاه نمی کنیم…

از رؤسای سپاه پاسداران و صدا و سیمای استان تشکر می کنم/قدرانی دهبانی پور در اختتامیه جشنواره فرهنگ رضوی

یاسوج ۲۴: رضا دهبانی پور رئیس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قرائت متن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه ی ششمین جشنواره ی آیین های…

اکران عمومی تعزیه خوانی و تشبیه خوانی رضوی در یاسوج+گزارش تصویری

یاسوج ۲۴: ششمین جشنواره سراسری آیین های نمایشی رضوی با حضور استان های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، هرمزگان، کهگیلیویه و بویراحمد، مرکزی و بوشهر در یاسوج در حال برگزاری است.

اجرای جشنواره ملی آیین های نمایشی فرهنگ رضوی در خیابان های استان+جزئیات

یاسوج ۲۴// محمدعلی پیرسبزی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه امسال ششمین سال برگزاری این جشنواره است، حدود ۳۵ اثر از ۱۲ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که…