اجرای طرح توانمندسازی زنان در مناطق محروم زیلایی

آذر صفایی‌نیا در نشست توانمندسازی زنان مناطق حاشین نشین کهگیلویه و بویراحمد اظهار عنوان کرد: طرح توانمندسازی اشتغال محور زنان روستایی منطقه زیلایی با هدف اشتغال زایی و مهارت آفرینی در دهستان زیلایی آماده اجرا شدن است.

شاخص کیفیت هوای گچساران از حد خطرناک نیز بسیار فراتر است

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: میانگین شاخص کیفیت هوا در گچساران ۲ هزار و ۴۹۵ میکروگرم در مترمکعب بوده و به نوعی ۱۶ برابر استاندارد بوده که از حد خطرناک نیز بسیار فراتر است.

فوری: تعطیلی مدارس برخی نقاط استان

یاسوج ۲۴: با تصمیم شورای آموزش و پرورش استان مدارس شهرستانهای گچساران ، باشت،کهگیلویه و چرام فردا یکشنبه (اول بهمن ماه) در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در دو شیفت صبح و عصر تعطیل است.  همچنین مدارس بخش مارگون بویراحمد فردا صبح با دوساعت تاخیر آغاز می شوند. در این اطلاعیه آمده است […]

بازدید استاندار از مناطق محروم زیلایی+ جزئیات

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دهستان محروم زیلایی در شهرستان بویراحمد بازدید کرد.

فعالیت ۱۳۰ مشاور زن در مدارس دخترانه استان

هادی زارع پور در نشست مشاوران مدارس دخترانه یاسوج افزود: ۱۳۰ مشاور زن در مدارس دخترانه استان مشغول خدمت هستند.

راه اندازی مراکز سواد آموزی در زندان

مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی زندانیان استان تحت پوشش فعالیتهای سوادآموزی قرار می گیرند.

محروم بودن دانش آموزان شهرک سرآسیاب شهرستان لنده از وجود مدرسه

شهرک یک هزار نفری سرآسیاب از توابع شهرستان لنده مدرسه ندارد و برای ادامه تحصیل مجبور به پیاده روی ۵ کیلومتری برای رسیدن به محل تحصیل علم و دانش هستند.

آتش به اختیار یک جوان بسیجی برای رفع محرومیت ها

علی تیرگیر جوان بسیجی معلم عشایری برای کمک به روستای دورافتاده نسه ذیلایی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با آتش به اختیار به جنگ با محرومیت رفته است.

برگزاری جشنواره آب و زندگی توسط شرکت آب و فاضلاب

جشنواره نقاشی “آب و زندگی” از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طراحی و  با هماهنگی با آموزش و پرورش استان نسبت به برگزاری و جمع آوری آثار اقدام کرد.

سوادآموزی از اولویتهای رسانه در استان است

مدیرکل صداوسیمای استان اظهار داشت: موضوع سوادآموزی از برنامه‌ های اولویت دار این رسانه است.

تجمع اعتراض آمیز مربیان پیش دبستانی در یاسوج

 جمعی از مربیان پیش‌دبستانی شهرستان بویراحمد در اعتراض به عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی و بی‌توجهی به مربیان پیش‌دبستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل استانداری استان تجمع کردند.

تنها شهرستان بزرگ بدون درمانگاه فرهنگیان در کشور

سید لطف الله فروزان در گفت‌وگو با خبرنگاران ابراز داشت: در بسیاری از شهرستان‌ های بزرگ کشور درمانگاه فرهنگیان دایر است و شهرستان کهگیلویه جزو معدود شهرستان‌ های بزرگ بدون درمانگاه فرهنگیان است.

توسعه زیر ساخت های گردشگری در استان

هستن مقدم ظهر یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با تحقق این طرح، توسعه گردشگری و رفع مشکلات در حوزه زیرساخت های گردشگری را در پی خواهد داشت.

تعصبات قومی و قبیله ایی مانع تحصیل کودکان استثنائی دیشموک میشود

محمدرحیم رضایی نیکو” معلم دانش آموزان دیشموکی اظهار داشت: سرپرست آموزش و پرورش دیشموک با لجبازی و به علت تعصبات قومی و قبیله ای اجازه تدریس به دانش آموزان استثنایی دیشموک را به ما نمیدهند.

مجهز شدن تمام مدارس شهرستان باشت به سیستم هوشمند

مدیر آموزش و پرورش باشت اظهار داشت: تا کنون ۱۰ باب از مدارس شهری باشت به طور کامل و بقیه مدارس شهری نیز در حد یک کلاس هوشمند سازی شدند.

۱۴۹ نفر از کودکان گچسارانی ازادامه تحصیل باز مانده اند

نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و روسای ادارات شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد و از شرایط ۱۴۹ کودک بازمانده از تحصیل بین ۶ تا ۹ سال در شهرستان گچساران صحبت شد.

مصدومیت ۱۸ دانش آموز بر اثر واژگونی سرویس مدرسه

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۱۸ دانش آموز دختر در حادثه واژگونی مینی بوس خبرداد.

اعزام بیش از ۱۰ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی به مناطق جنگی

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای آموزش و پرورش استان از اعزام ۱۰ هزار و ۳۰۰ دانش آموز استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبرداد.

انتقاد رئیس شورای شهر یاسوج از وضعیت فعلی آموزش و پرورش

هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج در نشست این شورا به ریاست فرماندار و برخی مسئولان دستگاه های مربوطه به انتقاد از وضعیت آموزش و پرورش مبنی بر بدهی های این سازمان به دستگاه های خدمت رسان پرداخت.

نرخ پوشش تحصیلی ۹۵ درصدی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نرخ پوشش تحصیلی در متوسطه اول  ۹۵٫۶ درصد است که این آمار نشان دهنده این است که نرخ پوشش تحصیلی در استان بالاتر از میانگین کشوری است.

صفحه 1 از 10 ... 12345...10...آخرین »