کسب رتبه ی اول کشور رقابت های علمی معلمان توسط یک چرامی+جزئیات

در بیست و هشتمین دوره رقابتهای علمی تخصصی معلمان سراسر کشور نادر کرمی دبیر ورزش مدارس چرام رتبه اول کشور را کسب کرد.

نوجوانان یاسوجی در «جشنواره ی خوارزمی» خوش درخشیدند+تصاویر

یاسوج ۲۴: نوجوانان پسر و دختر کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی که در مشهد مقدس و با شرکت ۶۰۰ دانش آموز برگزار شد، حائز رتبه های برتر شدند.

همایش بزرگ مشاوران مدارس دانش آموزان در یاسوج برگزار شد

یاسوج ۲۴// معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این همایش با هدف تقویت روحیه مشارکت جویی و استفاده از توانمندی دانش آموزان در پرورش خود و سایر دانش آموزان و مسئولیت پذیری آنان برگزار شد.

کسب عنوان پر افتخار «خانم گلی» به پر گل ترین فوتسالیست بانوی هم استانی

یاسوج ۲۴//هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیست و هشتمین دوره رقابت‌های ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد که در آن یکی از بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد در آن بیشترین توپ ها را وارد دروازه کرده است.

درخشش دانش آموزان استان در مسابقات قرآن کشوری+اسامی

یاسوج ۲۴// زارع پور اعلام کرد: شرکت کنندگان در ۱۴ رشته از جمله اذان، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، احکام نماز، انشای نماز، حفظ، قرائت، مفاهیم و تفسیر با یکدیگر رقابت کردند که چهار نفر از استان ما حائز رتبه شدند.

زارع پور: با ۱٫۵ درصد اعتبارات غیر حقوقی کاری از دستمان بر نمی آید

یاسوج ۲۴// رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: ۹۸٫۵ درصد اعتبارات آموزش و پروش برای حقوق پرسنل ها و ۱٫۵ درصد باقی برای دیگر کارهاست که با توجه به هجمه ی کاری آموزش و پرورش بسیار اندک و ناچیز است و نمی توانیم با آن کار مهمی انجام دهیم.

کم کاری مسئولین بانی «حجاب و عفاف» استان از زبان ارشاد کل!

یاسوج ۲۴// مسئول امور بانوان اداره فرهنگ و ارشاد استان با اشاره به نهادهای مرتبط با موضوع حجاب و عفاف گفت: فقط ما در این مسئله دخیل نیستیم و دیگر نهادها همچون دفتر اجتماعی استانداری، آموزش و پرورش، صنف پوشاک، سازمان تبلیغات و …

احتمال تعطیلی رشته ریاضی و فیزیک در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل آموزش و پرورش استان به گرایش شدید دانش آموزان و خانواده های آنها به رشته تجربی در استان اشاره کرد و از احتمال تعطیلی رشته ریاضی و فیزیک خبر داد و …

۱۳۹ سهمیه استخدام در آموزش پرورش کهگیلویه و بویراحمد

معاون آموزش و پروش استان از استخدام ۱۳۹ نیروی جدید در سالجاری خبر داد و …

تمام دانش آموزان باید در طرح سنجش شرکت کنند

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد؛ هادی زارع‌پور در نشست رؤسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان گفت: دریافت شهریه مصوب مدارس خاص و غیر دولتی بر مبنای اساسنامه آن مدارس انجام می‌شود.

عزل مدیران کم کار تا ۲روز قبل از انتخابات/برخورد قاطع با مخلان امنیت عمومی در لنده/آمادگی همه ادارات برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات

جلسه شورای اداری شهرستان لنده با حضور رئیس و اعضای این شورا در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

ماجرای جان سپردن معلم کهگیلویه و بویراحمدی در برف در کتاب های درسی+تصاویر

ماجرای جان سپردن معلم کهگیلویه و بویراحمدی در برف در کتاب‌های درسی چندپایه به چاپ رسید.

کدام را باور کنیم؛ دم خروس فتاح محمدی یا قسم حضرت عباسش را؟

شما روابط عمومی دانشگاه هستید یا معاون سیاسی استاندار، آیا پاسخ هایی که به رسانه می دهید حاصل جمع بندی شما از صحبت های دانشجویان و مسئولان تشکل دانشجویی متقاضی برنامه است یا فقط سخنان مسئولان دانشگاه را شنیده اید و باز گو می کنید؟

مسئولان دانشگاه فرهنگیان پاسخگوی لغو سخنرانی نقوی حسینی باشند

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: مسئولان دانشگاه فرهنگیان باید در خصوص لغو سخنرانی نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در این دانشگاه پاسخگو باشند، زیرا منعی برای سخنرانی این مسئول کشوری نمی‌بینم.

احتمال سیل، مدارس مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد را تعطیل کرد

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: به دلیل شدت بارش باران و گرفتگی معابر مدارس نوبت صبح برخی مناطق گرمسیری این استان تعطیل شد.

امام جمعه اسالم گیلان: تحصیل دانش‌آموزان کهگیلویه داخل دیوارهایی که با گونی دوخته شده، مایه شرمساری است

امام جمعه اسالم گیلان گفت: گاهی گفته می‌شود «مایه شرمساری است» آیا تحصیل دانش‌آموزان در یکی از روستاهای کهگیلویه در داخل دیوارهایی که با گونی دوخته شده، مایه شرمساری نیست.

مونته سوری، سنگ بنای نفوذ تشکیلات فراماسونری در حیطۀ آموزش کودکان ایران

مونته‌سوری، با نفوذ در مهدکودک‌های ایرانی، آموزش و پرورش کودکان را منطبق با هر آن‌چه که می‌خواهدکرده است. و در اینجاست که گاه و بی‌گاه می‌شنویم در مهدکودک‌های ما، آوازه‌خوانی،مشاطه‌گری، رقـص مختلط، آموزش مسائل جنسی و … شیوع پیدا کرده و به‌طور روزافزون گسترش هم می‌یابد.

کتک کاری مسئولان مدرسه ای در یاسوج توسط بستگان یک دانش آموز + صوت

بستگان یک دانش آموز در یاسوج، ضمن کتک کاری معاون مدرسه، دانش آموزان را نیز مورد ضرب و شتم قرار داده و سرایدار شیمیایی را نیز مضروب کردند.

تخت نشینی معلم یاسوجی در کلاس درس!

معلمی در یاسوج به جای نشستن بر روی صندلی، بر روی تختی که در کلاس درست کره به تدرسی دانش آموزان ابتدایی می پردازد…

صفحه 1 از 8 ... 12345...آخرین »