مصدومیت ۱۸ دانش آموز بر اثر واژگونی سرویس مدرسه

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۱۸ دانش آموز دختر در حادثه واژگونی مینی بوس خبرداد.

اعزام بیش از ۱۰ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی به مناطق جنگی

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای آموزش و پرورش استان از اعزام ۱۰ هزار و ۳۰۰ دانش آموز استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبرداد.

انتقاد رئیس شورای شهر یاسوج از وضعیت فعلی آموزش و پرورش

هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج در نشست این شورا به ریاست فرماندار و برخی مسئولان دستگاه های مربوطه به انتقاد از وضعیت آموزش و پرورش مبنی بر بدهی های این سازمان به دستگاه های خدمت رسان پرداخت.

نرخ پوشش تحصیلی ۹۵ درصدی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نرخ پوشش تحصیلی در متوسطه اول  ۹۵٫۶ درصد است که این آمار نشان دهنده این است که نرخ پوشش تحصیلی در استان بالاتر از میانگین کشوری است.

مدرسه ای باشتی که از حیاتی ترین امکانات آموزشی بی بهره است

روستای ده شیخ که از توابع شهرستان باشت واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد مدرسه ای در آن واقع شده که از امکانات رفاهی و آموزشی استانداری و اصولی ای برخوردار نیستند و همین امر عرصه را برای تحصیل علم تنگ تر کرده است.

ثبت نام بیش از ۴ هزار داوطلب دوره های سوادآموزی در سال جاری

مدیرکل آموزش وپرورش استان در نشست مشارکت ۲۳ نهاد و دستگاه اجرایی در امر سوادآموزی کارگروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان گفت: این دستگاه  جمعیت هدف۱۰تا۴۹سال زیر پوشش خود را شناسایی کرده  و برای باسوادی به معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان معرفی می کنند.

دو کیلومتر پیاده روی دانش آموزان «سیلاب کلوار» برای رسیدن به مدرسه

هنوز چند روزی از خبر دانش آموزان بی پناه “سرگچ” دیشموک که جایی برای تحصیل نداشتند و واکنش وزیر آموزش و پرورش نمی گذرد که این بار دانش آموزان معصوم کلاس اولی در محروم ترین منطقه سردسیری بویراحمد مسافتی بیش از ۲ کیلومتر را طی می کنند تا به مدرسه بروند.

آموزش و پرورش و فرصت های نابرابر

آموزش و پرورش جریانی منظم و مستمر است که هدف آن کمک به رشد جسمانی، شناختی، روانی، اخلاقی، اجتماعی یا به طور کلی رشد شخصیت پرورش یافتگان در جهت کسب هنجارها مورد پذیرش جامعه است و این مقوله فرآیندی است که از طریق آموزش ایجاد می گردد.

جلسه انجمن اولیا و مربیان در مدرسه حضرت زینب (س ) شهرستان بهمئی برگزار شد

این جلسه با حضور رئیس آموزش و پرورش آقای صادق جریده و کارشناس آموزش ابتدایی و روابط عمومی اداره و کارشناس شوراها و انجمن اولیا و مربیان و مسئول تعاون و مسئولان مدرسه و آموزگاران و اولیا دانش آموزان برگزار شد.

خداحافظی مدیر آموزش و پرورش بویراحمد از صندلی مدیریت+جزئیات

” سید علی اکبر هاشمی” مدیرآموزش و پرورش مرکز استان شهرستان بویراحمد استعفای خود را به مدیر آموزش و پرورش استان تقدیم کرد و بار مسئولیت را به شخص دیگری واگذار کرده است.

۲۴۰ مدرسه با بافت فرسوده در استان وجود دارد/دانش آموزانی که با چتر بر سر کلاس هایشان می روند/گزارش

فضای فرسوده مدارس بخشی از مشکلات تحصیل دانش‌آموزان در مناطق محروم و روستایی است؛ اغلب مدارس در این مناطق قدمت بسیار بالایی دارند و هر لحظه امکان فرو ریختن ساختمان مدرسه وجود دارد.

پاسخ جسورانه ی مدیر سابق آموزش و پرورش دیشموک به عدل هاشمی پور+متن

پس از انتشار خبر «ترک تحصیل ۲۱ دانش آموز روستای سرگچ دیشموک» و واکنش نماینده ی کهگیلویه ی بزرگ (عدل هاشمی پور) در مجلس شورای اسلامی نسبت به این قضیه، مدیر سابق آموزش و پرورش بخش دیشموک متنی را جهت اطلاع عموم ارسال کرده است.

خطر مرگ بیخ گوش دانش آموزان ۳۷ مدرسه ی استان

 علی خوانپایه مدیرکل راهداری حمل ونقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمداظهار داشت: در ۳۷ مدرسه ی استان ۲ هزار و ۳۰۰ دانش آموز در دوره‌های ابتدایی و متوسطه مشغول به تحصیل هستند که خطر مرگ در کمین آنهاست.

برگزاری همایش روز جهانی کودک در یاسوج با حضور کودکان+تصاویر

پیش از ظهر امروز جشن روز جهانی کودک در پارک ساحلی یاسوج به با حضور کودکان مهدها و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

رییس اداره آموزش و پرورش دیشموک عزل می شود

یک منبع آگاه از عزل منصور صالح زاده رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک خبر داد و در این باره گفت: حکم سرپرستی برای محمد نوروزی نیا به عنوان سرپرست اداره اموزش و پرورش صادر گردید.

اولین هنرستان کشاورزی استان در سال جاری تأسیس شد

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: هنرستان کشاورزی برای اولین بار در واحد کاردانش با نام  هاشمی رفسنجانی در سال تحصیلی جدید در استان بازگشایی شد.

استانداری که باران «جِدّیت» از آن می بارد/گزارش

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد آقای محمدعلی احمدی مدت اندکی است که از زمان جلسه ی تودیع و معارفه ی ایشان می گذرد و طبق صحبت های وزیر کشور رحمانی فضلی در آن جلسه، ایشان فردی زجرکشیده و زاده و بزرگ شده ی محرومیت است. 

پیام توییتری وزیر آموزش و پرورش نسبت به خبر روستای «سرگچ» دیشموک/گزارش

در هفته ی گذشته خبری مبنی بر ترک تحصیل ۲۱ دانش آموز در روستای سرگچ دیشموک به علت نداشتن فضای تدریس در سایت های خبری استان منتشر شده بود که اصل این خبر را خبرگزاری قدس آنلاین واحد استان کهگیلویه و بویراحمد کار کرده است.

آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان با کمبود تجهیزات آموزشی+جزئیات

معاون توسعه و پشتیبانی آموزش و پرورش استان امروز ظهر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: متأسفانه به سازمان بسیار مهم و تأثیرگذار آموزش و پرورش نگاه صحیحی وجود ندارد و با مشکلات کمبود تجهیزات آموزشی مواجهیم.

کسب رتبه ی اول کشور رقابت های علمی معلمان توسط یک چرامی+جزئیات

در بیست و هشتمین دوره رقابتهای علمی تخصصی معلمان سراسر کشور نادر کرمی دبیر ورزش مدارس چرام رتبه اول کشور را کسب کرد.

صفحه 1 از 9 ... 12345...آخرین »