سیستم گرمایشی ۷۰درصد از مدارس عشایری استاندارد است

مدیرکل آموزش و پرورش عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیستم گرمایشی ۳۰ درصد مدارس عشایری این استان استاندارد نیستند.

اجرای طرح مسجد، مدرسه و خانه با همکاری آموزش و پرورش

فرمانده سپاه عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح مسجد، مدرسه و خانه با همکاری آموزش و پرورش و با هدف بهره‌گیری از فضای معنوی مساجد برای ارتقای مسائل دینی و معنوی دانش‌آموزان و خانواده‌ها در حال اجراست.

آغاز به کار نخستین مرکز یادگیری محلی سوادآموزی چاروسا

نخستین مرکز یادگیری محلی سوادآموزی بخش چاروسای شهرستان کهگیلویه فعالیت خود را آغاز کرد.

زیلایی همچنان چشم انتظار اجرای مصوبات

یک سال پس از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زیلایی و تخصیص ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این دهستان، دستگاه های اجرایی از عدم تخصیص اعتبار سهم استانداری و معاونت مناطق محروم رئیس جمهور گلایه می کنند.

گچساران میزبان جشن تکلیف دانش آموزی عشایر جنوب کشور

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن تکلیف دانش آموزان پسر عشایری مناطق جنوب کشور با حضور ۵۰۰ دانش آموز پسر در گچساران برگزار خواهد شد.

کلنگ‌زنی و افتتاح ۷ پروژه نوسازی مدارس و مجتمع فرهنگی در گچساران

رئیس نوسازی و تجهیز مدارس گچساران گفت: ۷ پروژه نوسازی مدارس و مجتمع فرهنگی با اعتباری به مبلغ ۱۱۶میلیارد ریال از اعتبارات ملی در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی و افتتاح می شود.

اختصاص۲۰میلیارد ریال جهت تجهیز مدارس گچساران

رییس اداره تجهیز، نوسازی و توسعه مدارس گچساران گفت: ۲۰میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز مدارس این شهرستان به وسایل سرمایشی و گرمایشی اختصاص یافت.

اجرای طرح نماد در ۱۴۷ آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح نماد در ۱۴۷ آموزشگاه استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

مسدود شدن راه ارتباطی ۷۰ روستای بخش مارگون بویراحمد؛ برف مدارس را تعطیل کرد

بخشدار مارگون بویراحمد گفت: به دلیل بارش برف راه ارتباطی ۷۰ روستای بخش مارگون مسدود شده است.

وسایل گرمایشی مدارس استان استاندارد‌سازی شود

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیستم گرمایشی مدارسی که فاقد نفت و گاز هستند در کمترین زمان ممکن اصلاح شوند.

طرح ارتقای سواد در کهگیلویه تدوین شد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهرستان کهگیلویه پایین ترین نرخ باسوادی را در استان دارد، گفت: طرح ارتقای سواد در این شهرستان تدوین شده است.

هنرستان شبانه‌روزی عشایر در شهرستان بویراحمد راه‌اندازی می‌شود‌

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد از راه‌اندازی هنرستان شبانه‌روزی عشایر در منطقه گنجه‌ای شهرستان بویراحمد در سال آینده خبر داد.

راه اندازی ۸ مرکز یادگیری محلی در سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی ۸ مرکز یادگیری محلی در سال جاری در استان خبرداد.

۲۶۰۰ کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد غیر استاندارد است

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۳۰ درصد کلاس‌های درس این استان معادل ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس غیر استاندارد است.

امتیازات ویژه کتابخانه های عمومی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در کهگیلویه و بویراحمد

به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کهگیلویه و بویراحمد، کتابخانه های استان امتیازات ویژه ای را برای مراجعه کنندگان و اعضا در نظر گرفته اند.

وجود بیش از ۳۴ هزار بی سواد در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه تعداد ۳۴ هزار و ۱۰۶ نفر بی سواد در استان شناسایی شده اند، گفت: شهرستان گچساران با ۹۶.۶ بالاترین درصد باسوادی را در استان دارد.

۲۰ برنامه اقتصاد مقاومتی در آموزش وپرورش استان در حال اجرا است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۲۰ برنامه در زمینه فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی در آموزش وپرورش استان در حال اجرا است.

اجرای طرح توانمندسازی زنان در مناطق محروم زیلایی

آذر صفایی‌نیا در نشست توانمندسازی زنان مناطق حاشین نشین کهگیلویه و بویراحمد اظهار عنوان کرد: طرح توانمندسازی اشتغال محور زنان روستایی منطقه زیلایی با هدف اشتغال زایی و مهارت آفرینی در دهستان زیلایی آماده اجرا شدن است.

شاخص کیفیت هوای گچساران از حد خطرناک نیز بسیار فراتر است

مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: میانگین شاخص کیفیت هوا در گچساران ۲ هزار و ۴۹۵ میکروگرم در مترمکعب بوده و به نوعی ۱۶ برابر استاندارد بوده که از حد خطرناک نیز بسیار فراتر است.

فوری: تعطیلی مدارس برخی نقاط استان

یاسوج ۲۴: با تصمیم شورای آموزش و پرورش استان مدارس شهرستانهای گچساران ، باشت،کهگیلویه و چرام فردا یکشنبه (اول بهمن ماه) در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در دو شیفت صبح و عصر تعطیل است.  همچنین مدارس بخش مارگون بویراحمد فردا صبح با دوساعت تاخیر آغاز می شوند. در این اطلاعیه آمده است […]

صفحه 1 از 10 ... 12345...10...آخرین »