کشت برنج در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ممنوعیت کشت برنج در سراسر کشور خواستار تدوین طرح کشت جایگزین برنج از سوی متولیان امر در استان شد.

آغاز آبرسانی به ۱۰۵ روستای شهرستان باشت با مشارکت سپاه فتح

آئین کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۱۰۵ روستای شهرستان محروم باشت با حضور رئیس آب و فاضلاب کشور، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده سپاه فتح و برخی از مسئولان استانی برگزار شد.

خسارت ۴۰ میلیارد ریالی باران به زیرساخت های مارگون

بخشدار مارگون گفت: ۴۰ میلیارد ریال به زیرساخت های این بخش در بارندگی ۲۷ دی ماه امسال و بر اثر سرما و یخبندان خسارت وارد شد.

بهره برداری از ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر امسال

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر امسال از یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران بهره برداری خواهد شد.

مدیران آب و فاضلاب شهرهای چرام، لنده و پاتاوه منصوب شدند

طی احکامی مدیران آب و فاضلاب شهرهای چرام، لنده و پاتاوه منصوب شدند

آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور +راهنمای ثبت نام در آزمون

به گزارش یاسوج۲۴؛ بر اساس توافق جهاد دانشگاهی و سازمان اداری و استخدامی کشور برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور به جهاد دانشگاهی واگذار شده است، بر همین اساس جهاد دانشگاهی طی اطلاعیه‌ای امروز یکشنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ را زمان آغاز ثبت نام و سه شنبه ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ را آخرین مهلت […]

لیکک و دهدشت از خشکسالی خارج شدند

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرهای لیکک و دهدشت در این استان به دلیل بارش های بالاتر از میانگین بلند مدت از خشکسالی خارج شدند.

بهره برداری از پروژه آبرسانی منطقه توگبری چرام در دهه فجر

طرح آبرسانی و تامین آب شرب به منطقه محروم و عشایر نشین توگبری و ۱۴۰ خانوار طول مسیر در شهرستان چرام تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

زیلایی همچنان چشم انتظار اجرای مصوبات

یک سال پس از سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد به زیلایی و تخصیص ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به این دهستان، دستگاه های اجرایی از عدم تخصیص اعتبار سهم استانداری و معاونت مناطق محروم رئیس جمهور گلایه می کنند.

رشد ۲ هزار درصدی مشترکین آب و فاضلاب شهری در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد به خدماتی که در طول ۴۰ سال نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در کل ۱۶۵ هزار و ۵۰۰ فقره مشترک خانگی آب در کل شهرهای استان داریم و این بیانگر رشد ۲ هزار درصدی است.

آب روستایی کهگیلویه و بویراحمد سالم و استاندارد است

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب همه روستاهای استان به لحاظ میکروبی و شیمیایی دارای کیفیت استاندارد است.

افزایش ۲۰ درصدی دبی چاه های آب روستایی باشت

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی باشت گفت: در پی بارندگی های پاییزه، دبی آب چاه های تامین آب روستایی این شهرستان ۲۰ درصد افزایش یافته است.

تنش آبی شدید برای تابستان ۹۷ استان کهگیلویه و بویراحمد

سید علی‌ لدنی‌نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تنش آبی تابستان سال ۱۳۹۷ بسیار شدید پیش‌بینی شده و این استان با بحران جدی مواجه خواهد بود.

اعتراض آبداران لنده ایی از وضعیت حقوقی خود/ شکم خانواده هایمان با وعده های توخالی مسئولان پر نمیشود

در حاشیه بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پروژه ایستگاه پمپاژ آب روستایی تعدادی از آبداران نسبت به وضعیت شغلی و معیشتی خود ابراز گلایه‌مندی داشته و خواستار رسیدگی به وشعیت حقوقی خود شدند.

کاهش شدید میزان بارندگی در گچساران در دهه اخیر

رئیس اداره هواشناسی گچساران گفت: از سال ۱۳۸۶ تاکنون ۹ سال زراعی خشکسالی در این شهرستان ثبت شده که روند کاهش بارش باران در این شهرستان نگران کننده است.

آتش به اختیار یک جوان بسیجی برای رفع محرومیت ها

علی تیرگیر جوان بسیجی معلم عشایری برای کمک به روستای دورافتاده نسه ذیلایی از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با آتش به اختیار به جنگ با محرومیت رفته است.

محروم بودن ۱۱۸ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد از نعمت آب سالم

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از محروم بودن ۱۱۸ روستای این استان از آب آشامیدنی سالم خبر داد.

برگزاری جشنواره آب و زندگی توسط شرکت آب و فاضلاب

جشنواره نقاشی “آب و زندگی” از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور طراحی و  با هماهنگی با آموزش و پرورش استان نسبت به برگزاری و جمع آوری آثار اقدام کرد.

زنگ خطر خشکسالی برای استان کهگیلویه و بویراحمد

استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه های قبل از لحاظ بازندگی یکی از استانهای برتر کشور به شمار می رفت و ۱۰ درصد منابع آبی ایران را با خود یدک می کشید این روزها دیگر چشمانش منتظر باران است.

انگشت دست رئیس آبفای شهرستان لنده در عمل تعمیراتی قطع شد+جزئیات

در عملیات تعمیر خط انتقال آب شهر لنده در ایستگاه چاه شماره ۲ روستای آبرزگه و بر اثر گیر افتادن انگشت دست چپ محمد راکبی رئیس اداره آبفای شهری لنده در بین آچار و فلنج گیره قطع شد.

صفحه 1 از 4 ... 1234