وحشت دشمنان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه موقت دهدشت گفت: دشمنان انقلاب از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وحشت کردند.

پاسخ سپاه به عاملان حادثه تروریستی زاهدان قاطع است

امام جمعه موقت یاسوج با محکومیت حادثه تروریستی ۲ شب قبل در جاده خاش – زاهدان، گفت: پاسخ سپاه پاسداران مقتدر به عاملان این جنایت غیرانسانی قاطع است همانگونه که جواب محکمی به عاملان حادثه تروریستی ۳۱ شهریورماه امسال شهر اهواز داد.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مثابه جهاد است

امام جمعه دهدشت گفت: امروز حضور در خیابان و ابراز خشم و انزجار از آمریکا به مثابه جهاد است.

پاسخ دندان شکن مردم به دشمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه دهدشت گفت: حضور ملت تاکنون توطئه‌های دشمن را شکسته و ۲۲ بهمن باز هم پاسخ دندان شکن به دشمن خواهیم داد.

گفتاردرمانی مسئولان قابل توجیه نیست

کلنگ زنی جاده روستای دلی رچ ،چند ماه پیش توسط اقای استاندار ودیگر مسئولان صورت گرفته ولی هیچ خبری از پیش بردن جاده این روستا وروستاهای اطراف نیست.

بازداشت مرضیه هاشمی توسط پلیس آمریکا محکوم است

امام جمعه موقت یاسوج گفت: پلیس آمریکا این خانم شیعه آمریکایی‌الاصل را به بهانه‌های واهی و غیر انسانی بازداشت کرده که مسؤولان به خصوص وزارت خارجه باید پی‌گیر آزادی وی باشند.

ملت ایران تحریمها را به فرصت تبدیل کردند

امام جمعه لنده در خطبه‌های نماز جمعه گفت: تحریم‌های دشمنان و تهدید‌های آنان در چهار دهه گذشته به ملت و به نظام اگر چه مشکلاتی را به وجود آورد، اما ملت ما این تحریم‌ها را با اعتماد به نفس به فرصت تبدیل کردند.

امام جمعه چرام؛ توان نظارت بر بازار را ندارید، کنار بروید

امام جمعه چرام در خطبه‌های نماز جمعه با انتقاد از عملکرد اداره صنعت، معدن وتجارت در زمینه گرانی وعدم مدیریت بازار گفت: اگر توان نظارت بر بازار را ندارید می‌توانید کنار بروید تا افرادی که میتوانند به مردم خدمت کنند وارد عرصه خدمت گذاری شوند.

مردم کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه سستی و تعلل در مبارزه با مفاسد را تحمل نخواهند کرد

ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد با ارسال نامه‌ای خطاب به آیت‌الله لاریجانی ضمن محکومیت حمله به رئیس کل دادگستر ی استان از مواضع انقلابی و شجاعانه ایشان در مبازره با مفاسد در ابعاد مختلف حمایت کرده و تأکید کردند که مردم کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه سستی و تعلل در مبارزه با مفاسد را تحمل نخواهند مرد .

امام جمعه کبگیان: بجای مراسمات فاتحه خوانی به داد مردم برسید!

امام جمعه کبگیان گفت: بنده ترسی از بیان مواضع خود در دفاع از حقوق مردم ندارم، اما باز هم به دوستان توصیه می‌کنم عزیزان بجای مراسمات فاتحه خوانی کمی هم به داد مردم برسید!

دلایل عدم اعلام برائت ساکتین فتنه مشخص شود

امام جمعه گچساران با ارائه توضیحاتی در مورد اتفاقات ۹ دی در این شهرستان ، گفت: باید مشخص شود که ساکتین فتنه چه کسانی هستند و چرا اعلام برائت نمی کنند.

جنگ‌های قومی و قبیله‌ای ، حربه دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی

امام جمعه موقت یاسوج گفت: دشمنان در طول ۴۰ اخیر با راه‌اندازی جنگ‌های قومی و قبیله‌ای در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بودند.

استاندار با مسئولان سهل انگار در برگزاری مراسم مقدماتی یوم الله ۹ دی برخورد کند

امام جمعه قلعه رئیسی گفت: انتظار است استاندار محترم به مسئولینی که در برگزاری مراسم مقدماتی ۹ دی کوتاهی و سهل انگاری کردن حتی یک بنر راجع به یوم الله ۹ دی نصب نکردند، برخورد کنند.

امام جمعه یاسوج: توطئه های دشمن نقش برآب شد

امام جمعه یاسوج گفت: وحدت ،ایثارگری و ولایتمداری ملت ایران موجب خنثی شدن فتنه ای دیگر در کشور شد.

افزایش استخدام های طایفه ایی در دانشگاه یاسوج

نیروهای قراردادی و شرکتی یکی از دانشگاه های استان در یاسوج که در دوسال اخیر از کار بیکارشده اند و نیرو های جدیدی جایگزین آنها شده است اعتراض خود را نسبت به برخی استخدام های خاص در این دانشگاه اعلام و خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

میزبانی شهرستان لنده از همایش ائمه جمعه سراسر استان

همایش سراسری ائمه جمعه استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور عدل هاشمی پور نماینده مردم در شهرستان های چهارگانه به میزبانی شهرستان لنده برگزار گردید.

امام جمعه یاسوج:عناصر خود فروخته داخلی نقش پیاده نظام را در فتنه ۸۸ داشتند

آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی ظهر جمعه در خطبه‌ های نمار جمعه این هفته یاسوج ابراز داشت: فتنه ۸۸ طراحی دشمنان خارجی بود که فریب خوردگان داخلی پیاده نظام آن‌ ها شدند.

آزادی ۲۲ زندانی جرائم غیر عمد به همت خیرین استان

خیّرین سپیدانی زمینه آزادی ۲۲ نفر از زندانیان مالی و بدهکار دیه تحت حمایت ستاد دیه با مانده بدهی ۱۰۰ میلیون ریالی را فراهم کردند.

راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران بویراحمد علیه اظهارات رئیس جمهور آمریکا+تصاویر

در پی اظهارات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تغییر پایتخت رژیم جعلی از تل آویو به قدس، نمازگزاران این هفته ی نماز جمعه سراسر کشور در تجمعی اعتراضی علیه آن اظهارات ترامپ را محکوم کردند.

راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران جمعه در سراسر کشور علیه اظهارات ترامپ

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت اقدام رئیس جمهور آمریکا در اعلام به‌رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی، آحاد ملت ایران را به شرکت در تظاهرات سراسری ضد آمریکایی ــ صهیونیستی پس از نماز جمعه امروز دعوت کرد.

صفحه 1 از 3 ... 123