برگزاری راهپیمایی برای انزجار از دشمن آشوب گر فردا در سراسر استان

رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان ابراز داشت: فردا ساعت ۱۰ صبح راهپیمایی برای انزجار از دشمنان آشوب گر در استان برگزار می شود.

روحانی سوگند یاد کرد: از هرگونه خودکامی پرهیز می کنم/گزارش کامل مراسم تحلیف امروز رئیس جمهور دوازدهم

یاسوج ۲۴// مراسم تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور ساعت ۱۷ امروز (شنبه) با حضور مسئولان لشکری و کشوری و همچنین میهمانان خارجی در صحن علنی مجلس برگزار گردید.

مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌+متن حکم

یاسوج ۲۴// مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری صبح امروز (پنجشنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

اعتراض جمعی از مردم قلعه رئیسی به نتایج بازشماری آراء

پس از اعتراض هواداران یکی از کاندیداهای انتخابات قلعه رئیسی به نتایج انتخابات اسماعیل صلواتی امام جمعه آنجا خاطرنشان کرد: قانون فصل الخطاب است و اگر کسی نسبت به نتیجه انتخابات مشکل و اعتراضی دارد باید از طریق قانونی اقدام کند.

بازشماری آراء تعدادی از صندوق های لنده با حضور معاون سیاسی استاندار

پس از گذشت دو هفته از برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لنده هنوز اعتراضاتی نسبت به نتایج آرا از سوی کاندیداهای شورای اسلامی شهر لنده وجود دارد.

امام جمعه گچساران: اگر روند تخلف انتخاباتی ادامه یابد اسرار را فاش می کنم

یاسوج ۲۴:‌ حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سیاسی و عبادی گچساران در جمع نمازگزاران اظهار کرد: تخلفاتی در انتخابات صورت گرفته و خیلی از دولت مردان بی‌تقوایی کردند و حق‌الناس را زیر پا گذاشتند…

لیست نهایی شورای شهر بهمئی اعلام شد

یاسوج ۲۴: در پی اعتراض های چند روز اخیر نسبت به نتایج انتخابات شورای شهر، با حضور کارشناسان صندوق‌های رأی مجددا بازشماری و تغییراتی در ترکیب شورای شهر لیکک انجام شد.

قتل و درگیری در انتخابات، حاصل کدام مدیریت علمی در استان است؟ / دستگاه قضا، با استاندار و مدیران متخلف برخورد کند!

از مدعیان مدیریت علمی در استان می پرسم چه کردید که این میزان نارضایتی گسترده در جریان شوراها در استان وجود دارد و بعد از سالها …شاهد درگیری مسلحانه و قتل در یک منطقه و اعتصاب و اعتراض در برخی دیگر از مناطق هستیم.

رویکرد رسانه ای خواهم داشت

منتخب شورای پنجم یاسوج افزود: جلسات شورای اسلامی باید رسانه‌ای شود و من در این زمینه پیشقدم خواهم بود و در این خصوص تفاوتی ندارد که رسانه‌ها مخالف ما باشند و یا موافق.

اگر آراء روحانی دو میلیون کمتر شود انتخابات به دور دوم کشیده می شود

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای رئیسی ۱۶ میلیون رأی حلال دارد، گفت: شورای نگهبان موظف است موارد تخلف انتخاباتی را به مردم معرفی کند.

کدخدایی: به روحانی گزارش غلط داده اند یا اینکه؟!

در قضیه ی تخلفات صورت گرفته در انتخابات، آقای کدخدایی سخنگویی شورای نگهبان نسبت به اظهارات روحانی در کانال تلگرامی خود موضع گیری کرد.

تصمیم نهایی تخلفات صورت گرفته در جلسه ی بعدی اتخاذ می گردد

سخنگوی شورای نگهبان با توجه به جلسه ی امروز شورا گفت: مقرر شد با عنایت به کثرت گزارش‌های واصله از سوی ستادهای ۲ نفر از نامزدهای ریاست‌جمهوری، بررسی کارشناسی بیشتری صورت پذیرد و ارزیابی دقیق‌تری ارائه شود.

طبقه متوسط، دسترنجی برای حسن روحانی

در ایران پس از انقلاب اسلامی نیز،اولین جرقه های رشد طبقه متوسط به دوران سازندگی پس از جنگ برمیگردد،زمانی که هاشمی رفسنجانی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور متوسل به صندوق بین المللی پول میشود،که…

انتخابات در سلامت کامل، پاکیزه و امن و پرشکوه برگزار شد/اگر صحت انتخابات تایید شود آراء تفکیکی را اعلام خواهیم کرد/بنده به عنوان وزیر کشور پوزش می طلبم

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیشب (دو خرداد) در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری درباره وجه تمایز این انتخابات با انتخابات‌های گذشته اظهار داشت: علی‌رغم همه هجمه‌های رسانه‌ای بیگانگان برای عدم مشارکت مردم شاهد حضور بیش از ۷۳ درصدی در انتخابات بودیم که این خود بزرگترین توفیق به شمار می‌رود.

حضور چشمگیر مردم در انتخابات/گزارش تصویری

حضور مردم در انتخابات افزایش چشمگیری نسبت به دوره‌های گذشته دارد. این باعث شد رسانه های خارجی نیز انتخابات ایران را در کانون اخبار خود قرار دهند؛ پایگاه “یو اس.ای.تودی” در همین رابطه گزارشی مصور منتشر کرد.

چرایی شکست روحانی در شهرستان بویراحمد/یادداشت

آراء روحانی در بویراحمد از آراء رئیسی کمتر بوده است که در این باب، آقای اوحدی نیا دانشجوی ارشد جامعه شناسی دانشگاه یاسوج، یادداشتی را برای یاسوج ۲۴ ارسال کرد و به بررسی علل این موضوع پرداخته است.

روحانی رأی آورد یا پیروز شد؟ / روحانی واقعا هنرمند است!

روحانی واقعاً هنرمند است. او اثبات کرد هدف وسیله را توجیه می‌کند. اما کاش این کار را با لباس پیامبر نمی‌کرد. او اکنون رئیس جمهور ماست اما با شاخص‌های دموکراسی رأی آورد نه مردم‌سالاری دینی.

کاندیداهای خانم کلیشه های جنسیتی بودند و برنامه ای نداشتند

حمیده هدایت خواه در مورد علت رأی نیاوردن نامزدهای زن در انتخابات گفت: مهم‌ترین مصداق بی برنامگی زنان حاضر در عرصه را در نوع تبلیغات، پوسترها و تصاویر منتشر شده ایشان می دانم که متاسفانه مشحون بود از کلیشه‌های جنسیتی.

نهم خرداد زمان اعلام نتایج شکایات انتخاباتی توسط شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به شکایات ارسال شده ی انتخابات گفت: طبق قانون شورای نگهبان حداکثر ۱۰ روز از زمان برگزاری انتخابات یعنی تا سه‌شنبه هفته آتی فرصت دارد پس از بررسی شکایات، نتایج را اعلام کند.

از نظارت ضعیف ناظران تا اقدامات خلاف قانون مجریان

اما در این خصوص چند نکته مهم از دید دانشجویی غافل نمانده و موردمطالبه جدی است ، که باید توسط دستگاه های ذیربط رسیدگی و اقدام و برخورد لازم، انجام شود .

صفحه 1 از 8 ... 12345...آخرین »