۹ دی و پیچیدگی رفتار سیاسی در ایران

مردم ایران و البته همان هایی هم که ۲۵ خرداد ۸۸ به خیابان آمدند تمام حرکات آقایان را رصد میکردند. بعد از ساختار شکنی های سران فتنه و آشکار شدن ماهیت آن ها این بار دیگر مردم همان بخش از مردم هم که ۲۵ خرداد به خیابان آمده بودند ، مرزبندی جدی خود را با ساختار شکنان نشان دادند لذا روز بروز از تجمعات خیابانی کاسته شد .

اصلاح‌طلبان ۹ دی کجا بودند؟/از آلزایمر حامیان فتنه تا یادآوری خاطرات زندان و موبایل‌هایی که آنتن نداد

اصلاح‌طلبان ۹ دی کجا بودند به گزارش مردم استان به نقل از قبس – مجله آمریکایی تایم در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ گفتگوی اختصاصی خود با میرحسین موسوی را با عنوان «مردی که می تواند احمدی‌نژاد را شکست دهد» منتشر کرد. موسوی در بخشی از این گفت‌وگو با اشاره به تجمعات خیابانی حامیانش در دوره تبلیغات انتخاباتی […]

مبادا مسئولان به اسم آزادی بیان راه نفوذ دوباره فتنه گران را هموار کنند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.

اشعار بانوی یاسوجی در وصف رهبر و ۹ دی + شعر

بانوی شاعر یاسوجی در آستانه فرارسیدن ۹ دی با سرودن اشعاری در وصف رهبر معظم انقلاب اسلامی و حماسه ۹ دی۸۸ عشق و ارادت خود به رهبرو بیزاری از فتنه گران را ابراز کرد.

پروژه نفوذ تداوم فتنه ۸۸/ نفوذ عوامل نفاق در مراکز حساس کشور/بستن دریچه نفوذ با بصیرت و وحدت حول محور ولایت

مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تبیین پروژه نفوذ دشمن،آن را ادامه پروژه فتنه ۸۸ عنوان کرد و گفت:باید با بصیرت،تمسک به ولایت و انسجام و وحدت راه های نفوذ دشمن را ببندیم.

برخی حامیان فتنه‌ منتظر فرصتی برای برپایی فتنه دیگر هستند

معاون فرمانده سپاه گفت: اطلاعاتی داریم که برخی حامیان فتنه‌گران منتظر فرصتی برای برپایی فتنه دیگر هستند و به مجرد دیدن ضعفی از نظام، دوباره فعال می‌شوند.

۹ دی رویش ملت در برابر بوق های تبلیغاتی دشمن بود/حصر بزرگترین لطفی بود که در حق سران فتنه شد

برخی از آقایان در گوشه و کنار تریبونی که به دست می آورند از چرایی حصر سران فتنه بدون از محاکمه در دادگاه سخن می رانند ، این خود جای بسی تعجب دارد که آیا اینها واقعا نمی فهمند که حصر بزرگترین لطفی بود که در حق سران فتنه شد

وادادگان فتنه ۸۸ بدنبال طرح مسئله شورای رهبری هستند

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت:برای مقابله با ۸ ماه فتنه که اوج آن در تهران بود به اندازه ۸سال دفاع مقدس انرژی صرف شد و اخیرا باز شاهد هستیم که فتنه گران و وادادگان فتنه ۸۸ آثار و طرح موضوع شورای رهبری را مطرح می کنند.

زمان عفو سران فتنه از زبان اژه ای

معاون اول قوه قضائیه گفت: «فتنه گران تا زمانی که توبه نکنند و جبران مافات نداشته باشند و بر موضع غلط خود بمانند عفو نخواهند شد».

توهین فعال فتنه ۸۸ به اصولگرایان

رضا توفیقی،فعال فتنه ۸۸ در همایش اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با اشاره به اینکه اصولگرایان با پرونده سازی کاندیداهای اصلی ما را برای انتخابات حذف می‌کنند توهینی را روانه جریان اصولگرایان کرد.

حاشیه‌های روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج/از نمایش توهین آمیز تا سوت و کف برای سران فتنه در دهه سوم ماه صفر

شامگاه دوشنبه به مناسبت روز ۱۶ آذر مراسمی که معجونی از مناظره و سخنرانی بود توسط برخی تشکل‌های دانشجویی اصلاح‌طلب از جمله تشکل وحدت اسلامی در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

دستور مستقیم فرماندار بویراحمد برای جمع کردن تومار جامعه دانشجویی استان+تصویر

بیانیه ما در رابطه با روشنگری مردم استان و تبدیل نشدن شهرمان به حیاط خلوت فتنه گران بود، ولی متاسفانه آقای نظری فرماندار شهر یاسوج پس از حضور در مصلی و خواندن متن بیانیه به یکی از نیرو های خود دستور جمع آوری تومار را داد.

انتشار زوایای پنهان و پشت پرده های اتفاق دانشگاه آزاد یاسوج

در حالی که ادعا می شد اجازه ورود به دانشجویان موافق با سخنرانی خانم آذر منصوری داده نشده بود اما بیرون از سالن هم خبری از حامیان خانم منصوری نبود و جز تعدادی که جمعیتشان بسیار کمتر از حاضران در سالن و مخالفان منصوری بود که نمی توان به مخالفان خانم منصوری خرده گرفت که چرا تعدادتان بیشتر بود!

فتنه آذر توسط دانشجویان انقلابی در نطفه خفه شد+فیلم

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج نسبت به حضور و سخنرانی محکوم فتنه ۸۸ در این دانشگاه به شدت اعتراض کردند که این امر موجب لغو سخنرانی وی در دانشگاه آزاد یاسوج شد.

در حال ارجاع پرونده شکایتم از ضاربان به دادگاه هستم/ اعلام اسامی ضاربان دختر دانشجو

دختر دانشجوی مضروب در دانشگاه آزاد یاسوج، از ارجاع پرونده شکایت خود به پزشکی قانونی و دادگاه خبر داد.

چماق به دستان حامی فتنه، دانشگاه آزاد را به آشوب کشیدند

تداوم شعارهای اعتراضی دانشجویان و حضور یک دانشجوی دختر در بالای جایگاه مراسم، موجب خشم اطرافیان محکوم فتنه شده؛ طوریکه یک مسئول یکی از احزاب اصلاح طلب، این دانشجوی دختر را مورد ضرب و شتم قرار داد و به صورت او سیلی زد.

واقعیت های حوادث امروز دانشگاه آزاد یاسوج + جزییات

اتفاقات امروز دانشگاه آزاد یاسوج در حالی رخ داد که بخشی از واقعیت ها به صورت وارونه و باب میل برخی جریان ها در رسانه ها منعکس شده است.

نمایش انقلابی بازی نکنید/ با عمل نشان دهید که راهتان از فتنه گران جداست/پیام ۹ دی را دریافت ننموده اید

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد خطاب به فرماندار بویراحمد گفت: برای ماها نمایش انقلابی بازی نکنید و از رهبری و ۹ دی مایه نگذارید و شما نه درکی از حماسه ۹ دی و شعارهای آن روز مردم دارید و نه اندک فهمی از گفتار رهبری در مورد ۸۸٫

مواضع عجیب دو تن از مسئولین شهرستان دنا در مورد فتنه ۸۸ و ۹ دی

روسای سازمان تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا در پاسخ به سوالاتی در خصوص فتنه ۸۸ مواضع عجیبی داشته اند که جای تامل دارد.

حماسه ۹ دی یک حرکت جمعی، ملی و شیعی بود

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اوج بصیرت ملت ایران در ۹ دی ۸۸، گفت: حماسه ماندگار ۹ دی یک حرکت جمعی، ملی و شیعی بود که برای همیشه در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی به یادگار خواهد ماند.

صفحه 1 از 4 ... 1234