نمایشگاه پوستر خوشنویسی در حوزه هنری یاسوج برپا شد+تصاویر

یاسوج ۲۴: با تلاش و همت حوزه ی هنری سازمان تبلیغات استان کهگیلویه و بویراحمد،‌نمایشگاه عکس خوشنویسی به مناسبت سالگرد حسین پناهی در حوزه ی هنری یاسوج برپا شده است.

گفتگوی خواندنی “حسین پناهی”در سال ۶۹

اردیبهشت سال ۶۹ یک مصاحبه خاص با سوالات کوتاه وجواب‌های کوتاه فارغ از نظریه‌پردازی و فلسفه بافی و مباحث عمیق تئوریک برای شناخت بیشتر حسین پناهی، هنرمند شاخص کشورمان، با او انجام شد که …

کتاب زندگی نامه و نمونه اشعار حسین پناهی + دانلود

در این کتاب به بررسی زندگی نامه حسین پناهی هنرمند فقید بزرگ ایران زمین و همچنین نمونه های از اشعارش را مشاهده می کنیم…

مردی که زادگاه و آرامگاه او بر مداری صفر درجه، نقش بسته

شیخ علی حسین انسانی بود که پس از دوران طلبگی خود، دوباره ترک دیار نمود و زندگی توام با تنهایی را برگزید. تصور و نگاه ما به بازی او را خود چنین تفسیر می کرد: “حراج می‌کرد همه رازهایش را یک جا، دلقک می‌شد با دماغ پینوکیو”.

سلام …خدا حافظ…

چیز تازه اگر یافتید بر این دو اضافه کنید ،تا بلکه باز شود این در گمشده بر دیوار…

من حسین پناهی نیستم

  در پی درج گزارشی خبری در رسانه های استان با عنوان «در زادگاه حسین پناهی چه خبر است؟» در خصوص محروم بودن مردم روستای «دژکوه» (زادگاه مرحوم حسین پناهی )در بخش سوق از توابع شهرستان کهگیلویه از نعمت آب آشامیدنی سالم و استفاده از آب چشمه ای که حیوانات روستا هم از آن استفاده […]

برای حسین پناهی

آسمان تمنایت کرد

و زمین هرگز

سپاس گام هایت را ندانست

بزرگ شدی!!

آنقدر که تهران در تو گم شود

حسین پناهی، روستازاده‌ای که با سادگی و صفایش در دل‌ها ماندگار شد

آغازش شهریور ۱۳۳۵ بود و انجامش مرداد ماه ۱۳۸۳؛ روستازاده‌ای که آمد و با سادگی و صفایش در دل‌ها ماندگار شد. حالا هشت سال از درگذشت سهرابِ «دزدان مادربزرگ» که ملتی را شیفته سادگی‌اش کرده بود می‌گذرد اما در تمام این سال‌ها یاد و نامش زنده مانده است.