«ته ته» از کهگیلویه وبویراحمد رتبه سوم فیلم ایثار راکسب کرد

فیلم فیلمساز کهگیلویه و بویراحمد موفق به کسب رتبه سوم از جشنواره کشوری ایثار شد….

راه یابی عکاس کهگیلویه و بویراحمدی به مرحله نهایی جشنواره عکس ورزشی

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: «اسحاق آقایی» عکاس سرشناس هم استانی در میان عکاسان ۴۱ کشور در جشنواره بین المللی عکس ورزشی برگزیده شد.

۱۴ اثر ارزنده در حوزه ادبیات پایداری استان به چاپ رسید

رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات حوزه برای چاپ تعداد ۱۴ اثر اشاره کرد و گفت: این آثار مربوط به خاطرات رزمندگان، آزادگان و ایثارگران است که در مراحل مختلف از گردآوری تا کارشناسی قرار دارند.

بلوار عدل یاسوج رژه باران شد/گزارش

امروز صبح ساعت ۸، ۳۱ شهریور مصادف با روز دفاع مقدس، رژه های گردان ها و تیپ ها و مردم عشایر و جان بر کف به همراه رژه ی موتورها و ماشین های زرهی در کنار بلوار عدل یاسوج انجام گرفت.

همایشی که کم حواشی نداشت/فرمانده ای که هندوانه فروشی می کند/گزارش

این همایش در حالی برگزار شد که از حالت رسمی و خشک خود خارج شده و فضایی را برای حرف های در دل مانده ی مردانی باز کرد که روزی در دفاع از حریم خاک کشور خوابشان را به تعویق می انداختند و جوانمردانه می ایستادند.

«کلش آف کلنز» بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان پول از ایران خارج کرده است!

یاسوج ۲۴// دکتر حسینی در کارگاه آموزشی «کسب و کار تشکل ها» با محوریت «فرهنگ و اقتصاد» که در کنگره ی شهدای یاسوج برگزار شد گفت: کودکان تهرانی روزانه به طور میانگین سه ساعت انیمشین نگاه می کنند که ده تای اول آن ساخت آمریکا هستند.

۹۵ درصد خبرنگاران استان عضو پایگاه بسیج رسانه هستند

یاسوج ۲۴// رئیس بسیج رسانه سپاه فتح در نشست تجلیل از خبرنگاران گفت: بسیج رسانه از سال ۹۱ در سطح کشور تأسیس شد که خیلی زود توانست جای خود را پیدا کند و همچون کودکی است که سریع راه چهل ساله را طی کرده باشد.

برگزیده شدن دو جوان کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره ی کشوری عکس و پوستر «مشعر»+تصاویر

یاسوج ۲۴// علی اصغر مرعشی و کلثوم آفتاب از هنرمندان و خوشنویسان استان در جشنواره کشوری عکس و پوستر «مشعر» هیئات مذهبی با ارسال اثر خود جزو برگزیدگان این جشنواره شدند.

جشن بزرگ در شهرستان لنده به روایت تصویر

سه شنبه شب در شهرستان لنده جشن با شکوهی برگزار شد.

کسب مقام اول هنرهای تجسمی کشور توسط هنرمند بسیجی هم استانی

جشنواره هنرهای تجسمی بسیج مرحله استانی تیرماه سال جاری در یاسوج برگزار شد و شریفی توانسته بود در بخش نگارگری مقام اول را کسب کرد

راهیابی ۴ هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به مرحله کشوری جشنواره هنرهای تجسمی بسیج

مسؤول سازمان بسیج هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد از راهیابی ۴ هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی به مرحله کشوری هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج خبر داد.

هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره سراسری بسیج راه یافتند+اسامی

این جشنواره که در ماه جاری در شهر تبریز برگزار میشود هنرمندان سراسر کشور به صورت ورکشاپ با هم رقابت خواهند کرد.

جشنواره هنرهای تجسمی بسیج عامل وحدت میان هنرمندان است

صادق خاک نژاد دبیر جشنواره هنرهای تجسمی بسیج در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی مردم استان ، اظهار داشت:جشنواره  هنرهای تجسمی بسیج همواره عامل وحدت میان هنرمندان استان بوده و هست. خاک نژاد افزود: ششمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج با حضور داورانی از دانشگاه هنر اصفهان به پایان رسید و از […]