ارائه ترم تابستان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج+اصل نامه

کسانی که مایل به گرفتن ترم تابستان در دانشگاه علوم پزشکی هستند میتوانند طبق تاریخ های مندرج از تاریخ ۳ تیر تا ۱۴ تیر اقدام نمایند.

بیانیه دانشجویان معتدل استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از رئیسی+متن بیانیه

جمعی از دانشجویان معتدل کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه ای حمایت خودشان از حجت الاسلام رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری را عنوان کردند.

دعوای یکی از مدیران دولت با دانشجویان و خبرنگاران+تصاویر

رییس آبفای شهری بویراحمد با دعوای خود، جو دانشجویان و خبرنگاران را به هم زد.

«چمن» چوب ایستادگی در مقابل منفعت طلبی نمایندگان را خورد

پایبندی به اخلاق و مرام سیاسی خودتان پیشکش! لااقل به امر قانون پایبند باشید!

دکتر چمن:کسی که مدیریت قبول می کند آمادگی خیلی از ترکشها را باید داشته باشد /دکتر ایلامی: با نمایندگان تعامل برقرار می کنم

کسی که مدیریت قبول می کند آمادگی خیلی از ترکشها را باید داشت، باید عالم باشد در نظام سلامت کسانی را میخواهیم که بتواند خردمندانه و عقلانیت هوشمندانه بحث سلامت ما را مدیریت کند، خلاقیت آی کیوی بالا می خواهد تا بتوان استراتژی و راهبرد مناسب انتخاب کرد، خلاقیت به معنای دور زدن قانون نیست، قدرت جذب منابع یکی از ارکان مدیریت هست، با این سه اصل هرجایی که بودم به طور نسبی موفق بودم.

وظیفه هیأت مذهبی، ترویج کنسرت نیست / موسیقی را نفی نمی کنیم اما، هیأت و دفتر نهاد وظیفه دیگری دارند

هیئت مذهبی دانشجویی دانشگاه اقدام به ترویج موسیقی و باب کردن مساله برگزاری کنسرت در فضای دانشگاه کرده است که ضمن تأیید موسیقی سالم، نباید اجازه داد دانشگاه به باشگاه کنسرت تبدیل شود آن هم توسط نهاد رهبری و هیأت مذهبی …

پاسخ بسیج دانشجویی به توضیحات دانشگاه فرهنگیان / موافقت کتبی رئیس پردیس را از چند روز قبل گرفتیم / تصمیم عجیب مدیر غیر حضوری دانشگاه

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار بیانیه‌ای به توضیحات روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان در خصوص لغو سخنرانی «نقوی حسینی» پاسخ داد.

گوشت غیر بهداشتی حق مردم دهدشت نیست / کشتارگاه تعطیل شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه با اشاره به اینکه مشکلات کشتارگاه دهدشت گفت: غیربهداشتی بودن این کشتارگاه خطری جدی برای سلامت مردم محسوب می‌شود / در بازدید از این کشتارگاه بیش از ۳۱ مشکل مشاهده شده است.

۲۶ کشته، در واژگونی اتوبوس مسافران یزدی در یاسوج

در پی واژگونی اتوبوس حامل مسافران یزدی که قصد عزیمت به مرز شلمچه را داشتند، ۲۶ نفر از هم وطنانمان جان خود را از دست داده اند …

کریمی قدوسی: عده ای چوب حراج به استکبارستیزی امام می زنند/ در قضیه برجام از ظریف و عراقچی مسلط ترم

ما مخالف مذاکره نبودیم شر دشمن باید با مذاکره کنده می شد ولی مذاکره با آمریکا اصولی دارد که اگر آنها رعایت نمی شد وضعی که الان پیش آمده نمی شد، برای مذاکره خطوط قرمزی بود که اگر رعایت می کردند دست پر می گشتند نه دست خالی.

گزارش تصویری اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مناطق محروم

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جهت ارائه خدمات پزشکی و درمانی به مناطق محروم و روستا های درو افتاده استان صورت گرفت.

کهگیلویه و بویراحمد در صدر استان های ناامن غذایی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان جزو ۷ استان ناامن غذایی در کشور است.

گمنامی تنها کلینیک دندانپزشکی کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج / کلینیکی که فقط انبار یونیت های دندان پزشکی است

تنها کلینیک دندانپزشکی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج با عدم استقبال مردم روبروست و انبار قدیمی که کلینیک شدهبود ، این بار انبار یونیت های دندانپزشکی شده است.

کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بیشترین بیماران خاص را دارد

نماینده هیأت امنای مجمع خیرین سلامت کشور با تاکید بر اینکه استان در اهدای عضو مقام دوم را در کشور دارد، گفت: استان به نسبت جمعیت بیشترین بیماران خاص را دارد.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی یاسوج نیازمند ۴۰ میلیارد تومان اعتبار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی یاسوج نیازمند ۴۰ میلیارد تومان اعتبار است.

وجود ۱۳۳۰ نفر مبتلا به بیماری خاص در کهگیلویه و بویراحمد

مسؤول بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: یک هزار و ۳۳۰ نفر مبتلا به بیماری خاص در استان وجود دارد که نیازمند حمایت و توجه خیرین سلامت هستند.

سریال ادامه دار زایشگاه بیمارستان امام سجاد (ع) / وقتی حقوق بیمار پایمال می شود

منشور حقوقی بیمار، بیمارستان را موظف می‌کند به ارائه مراقبت‌های بیمارستانی به بیمار و مورد توجه قرار دادن ملاحظات اخلاقی و حقوق بیمار باید هنگام ارائه درمان یا خدمات رعایت شود و مورد حمایت قرار گیرد رعایت حقوق بیماران به عنوان یکی از شاخص‌های ارزشیابی مراکز ارائه خدمات سلامت باید فراهم شود.

نوزاد کارگر “تلخ آب شیرینی” در «کما » / گچساران تب‌دار کمبودهای پزشکی

«نازنین زهرا» نوزاد ۱۹ روزه گچسارانی در حالی از دو هفته گذشته میهمان ناخوانده بخش ویژه نوزادان بیمارستان شهید رجایی ” دوگنبدان ” مرکز این شهرستان است که این بخش از کمبود متخصص و امکانات لازم رنج می برد.

علل برکناری مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران

شنید ها حکایت از این ماجرا دارد که اختلافات شدیدمیان مدیران شبکه بهداشت و درمان گچساران منجر به برکناری “ستاراسدپور” شده است.

بیانیه بسیج دانشجویی ۴ دانشگاه یاسوج پیرامون فیش های نجومی / به وظیفه انقلابی خود عمل می کنیم

دانشجویان انقلابی منتظر اقدامات مسئولین و ارایه گزارش به مردم خواهند بود وگرنه طبق بند میم وصیت نامه حضرت امام به وظیفه انقلابی خود عمل خواهیم نمود

صفحه 1 از 8 ... 12345...آخرین »