۹۰ درصد رسانه های دنیا در دست صهیونسیت ها است که هدف عمده آنها اسلام ستیزی است ودر این جا وظیفه خطیر خبر نگاران بیشتر مشهود است

عصر دنا – روح اله پناهی: فرماندهی هوایی ماغر گفت : جنگ نرم و تهاجم فرهنگی بر پایه رسانه ها استوار است.

به گزارش “” ازبهمئی ، سرهنگ ستاد گلمحمد نصیری در نشست هم اندیشی پدافند هوایی ماغر با رسانه ها سیاست نهایی سیاستمداران را جنگ عنوان کرد.

فرماندهی پدافند هوایی ماغر گفت:عملیات روانی یکی از حربه های نظامی است که همسو با رسانه هاست.

وی ارائه برنامه فرهنگی با حیطه بندی های نظامی امنیتی را مهمترین اهداف فرهنگی این پایگاه دانست.

حجت الاسلام ایوب مسول عقیدتی سیاسی پدافندهوایی ماغرو امام جمعه موقت لیکک گفت: تعامل بارسانه ها و دستگاهای فرهنگی در اولویت برنامه های فرهنگی ما قرار دارد .

وی با اشاره به جایگاه خطیر  خبر نگاران گفت:  قرآن آیاتی دارد که در آن به مشاغل اشاره شده است که محدود هستند و یکی از این مشاغل خبر و خبر نگاری است .

وی تصریح کرد:۹۰ درصد رسانه های دنیا در دست صهیونسیت ها است که هدف عمده آنها اسلام ستیزی است  ودر این جا وظیفه خطیر خبر نگاران بیشتر مشهود است چرا که باید با زبان گویای رسانه پیام آزادی و برابری قران و اسلام راه به جهانیان برساند.

اکبری مهمترین دغدغه فرماندهی پدافند را حضور پررنگ در برنامه های فرهنگی عنوان کردو افزود:اهم فعالیت های فرهنگی این پایگاه پدافند تجلیل از خادمان حسینی،حضور در مراسم ۹ دی،آگاهی سازی سیاسی۹ دی،همایش تغذیه کارکنان پدافند و سربازان وظیفه و اجرای تعزیه در ایام ماه محرم و صفر بود.

وی همچنین افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی صحیح و اصولی این پایگاه پدافند در فعالیت های فرهنگی و بهبود  بعد روانی سربازان و کارکنان در بین پدافند کل کشور رتبه دوم را کسب کرد.

اکبری گفت :کسب رتبه اول مسابقات حفظ قران در سطح پدافندکل کشور از دیگر افتخارات فرهنگی این پایگاه محسوب   می شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی هم در این نشست هم‌اندیشی ضمن قدردانی از مسئولان پدافند هوایی ماغر که با تشکیل این نشست گفت: هر چند شهرستان‌های بهمئی و بهبهان همسایه‌های دیرینه هستند ولی تاکنون روابط و مراودات آنها در حد مسائل اقتصادی بوده و با تشکیل چنین برنامه‌های هم‌اندیشی دریچه‌های جدیدی به روی روابط فرهنگی بین دو شهرستان گشوده می‌شود.

امین درخشان آمادگی خود را برای تعامل بیشتر با مسئولان شهرستان بهبهان در زمینه بهبود مسائل فرهنگی اعلام کرد.

وی نشست هم اندیشی فرهنگی و برنامه های فرهنگی را مهمترین لازمه رشد جامعه دانست و از اهداء ۱۰۰۰جلد کتاب به کتابخانه پایگاه پدافند هوایی خبر داد.

منبع : عصردنا