۷۰ دانش‌آموز و فرهنگی پژوهشگر گچسارانی به مناسبت هفته پژوهش و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، پیش از ظهر امروز و با حضور هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، بیش از ۴۰ دانش‌آموز و ۳۰ فرهنگی پژوهشگر گچساران مورد تجلیل قرار گرفتند.

الله‌نظر محمدی نیک رئیس گروه تحقیقات و پژوهش، مصطفی شجاعیان معاونت پژوهشی و لطف‌الله تقی‌پور رئیس گروه نماز و قرآن آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای گچساران از دیگر مسئولان حاضر در این جلسه بودند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران در این مراسم اظهار داشت: در دنیای امروز محور توسعه‌یافتگی دانایی بوده و پژوهش یکی از راه‌های مؤثر در رسیدن به موفقیت است.

یدالله مرادی با اشاره به این‌که هزینه کردن در بخش پژوهش نوعی سرمایه‌گذاری است، ابراز داشت: پژوهش یک منبع کار پردرآمد بوده که بازخورد آن در تلألو سرمایه و بازخورد علمی است.

وی یادآور شد: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، معلم‌پژوهشی، درس‌پژوهی و دانش‌پژوهشی بسیار مورد تأکید قرار دارد.

مرادی با اشاره به این‌که در یکسال اخیر جهش و فعالیت‌های مطلوبی در زمینه پژوهش در میان فرهنگیان و دانش‌آموزان این شهرستان صورت گرفته است، افزود: موفقیت و کسب رتبه‌های برتر کشوری دانش‌آموزان و فرهنگیان گچساران در زمینه رباتیک، نانو و جشنواره خوارزمی مصداق بارز این موفقیت‌ها است.

وی گفت: آموزش و پرورش این شهرستان نیز در این هفته به عنوان اداره برتر در زمینه فعالیت‌های پژوهشی در سطح کهگیلویه و بویراحمد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/س۲۰/ظ۱۰۰۴

منبع :