مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰ واحد مسکن مددجویی با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای مددجویان این نهاد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش یاسوج۲۴، مراسم نمادین بهره‌برداری از یک واحد مسکونی به نمایندگی از ۴۰ واحد مسکن مددجویی، با حضور مدیرکل کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان شهرستانی در شهرستان بهمئی برگزار شد.

در حاشیه این مراسم با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌های مددجویان تحت حمایت مسکن مناسب است، افزود: به مناسبت ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ۴۰ واحد مسکن مددجویی با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید و تحویل مددجویان شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد سرپناهی امن برای مددجویان و تأمین مسکن آنان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، بیان کرد: یک هزار ۶۴ مورد عملیات عمرانی با اعتبار پنج میلیارد تومان در حوزه مسکن مددجویان در سال جاری انجام‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به خدمات ۴۰ ساله کمیته امداد در حوزه مسکن اشاره کرد و گفت: در این خصوص از ابتدای تأسیس این نهاد در استان تاکنون ۷۸۰۰ مورد مسکن مددجویی برای نیازمندان این نهاد ساخته‌شده و ۴۳ هزار مورد عملیات عمرانی ازجمله تعمیرات کلی و جزئی برای آن‌ها انجام‌گرفته است.

وی ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان در مناطق محروم استان برای مددجویان را یادآور شد و اظهار کرد: این واحدهای مسکونی در قالب طرح تفاهم‌نامه سه‌جانبه با مشارکت این نهاد، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مددجویان روستایی استان ساخته می‌شود.

 

انتهای پیام/ح