گچساران- ایرنا – مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیرین عرصه سلامت استان در یک سال گذشته تاکنون ۴۰ میلیارد ریال کمک مالی کردند.

سالار جوکار روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این میزان ۳۰ میلیارد ریال از سوی خیرین شهرستان های گچساران و باشت پرداخت شده است.

وی بیان کرد: این میزان اعتبار در قالب ۴۰ پروژه عمرانی در سطح روستاها و شهرهای استان تکمیل و یا در حال اجرا است.

جوکار ساخت درمانگاه تخصصی باشت، ساخت مرکز بهداشت و درمانی بوستان، مشارکت در ساخت خانه بهداشت مارگون، هفت چشمه، یاغچه جلیل و دهنو لوداب، مشارکت و خرید سه دستگاه دیالیز، خرید یک دستگاه تخت احیا نوزاد، ۶۶۰ میلیون ریال کمک نقدی، خرید یک دستگاه گرانتیویوم برقی، اهدای یک باب سوله، مشارکت در بازسازی اوژانس بین راهی امامزاده جعفر، کمک به تجهیز مراکز بهداشتی سوق و جاورود، مشارکت در ساخت اقامت گاه همراه نوزاد، مشارکت در احداث یک واحد بهداشتی و درمانی، خرید یک دستگاه یونیت دندانپزشکی و خرید یک باب ساختمان برای مرکز بهداشتی و درمانی را از کمک های خیرین عرصه سلامت استان اعلام کرد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت گفت: علاوه بر این بیش از ۹ هزار متر مربع زمین از سوی مردم به مجمع خیرین عرصه سلامت استان اهدا شد که در راستای ارتقای خدمات بهداشتی و ساخت مراکز درمانی استفاده شده است.

۷۴۶۱/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا