گچساران – ایرنا – نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: دو هزار و ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای مدارس و تقویت زیرساخت های زندگی روستایی کشور تصویب شد.

غلامرضا تاجگردون روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار با رای موافق نمایندگان کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۳ مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: این میزان اعتبار برای توسعه و نوسازی آب، راه روستایی و عشایری، توسعه شبکه گازرسانی روستایی، اجرای طرح های آبیاری تحت فشار، افزایش سرانه مدارس مناطق کمتر توسعه یافته و گازرسانی به مدارس در نظر گرفته شده است.

تاجگردون اظهار کرد: ٣٠٠ میلیارد تومان به گاز مدارس، ١٢٠ میلیارد تومان برای افزایش سرانه مدارس مناطق محروم، ١٠٠ میلیارد تومان به آب روستایی، ١٠٠ میلیارد تومان به راه روستایی،٢٠ میلیارد تومان به راه مناطق عشایری و ۶٠ میلیارد تومان نیز برای طرح های آبیاری تحت فشار تخصیص داده شده است.

وی عنوان کرد: امید است با تصویب این طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و جذب آن تحول چشمگیری در توسعه ارتقای سطح امور رفاهی مدارس مناطق محروم و تقویت زیرساخت های زندگی روستایی و عشایری ایجاد شود.

۸۱۴۳/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا